Меру Енергодара вручили повідомлення про підозру в зловживанні службовим становищем

Процедура передачі документів відбулася під час сесії міської ради.

В Енергодарі міському голові вручили повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. Меру закидають незаконне звільнення одного з керівників комунальних підприємств, поєднане з зловживанням службовим становищем.

"Вручення повідомлення про підозру відбувалось безпосередньо під час проведення сесії міської ради з метою виключення можливості зриву слідчої дії зі сторони міського голови та його соратників", - повідомили в прокуратурі Запорізької області.

Також там наголосили, що досудове розслідування в цій справі триває, а кримінальне провадження знаходиться на особистому контролі прокурора області Валерія Романова.

Торік співробітники СБУ спільно зі слідчими Нацполіції затримали на хабарі одного з депутатів міської ради Енергодару Запорізької області. Він також займав посаду заступника голови постійно діючої комісії міськради з питань будівництва, архітектури, земельних відносин та навколишнього середовища. За попередньою змовою з службовцями міського управління освіти він отримував гроші з підприємців за безперешкодне укладання договорів підряду з ремонту будівель освітніх закладів Енергодару. Депутат вимагав у директора одного з місцевих будівельних підприємств 179 тисяч гривень за підряд на капітальний ремонт школи. Зловмисник оцінював свої "послуги" у 10-16 відсотків від суми укладеної угоди.

Відео«Смотрящий» від Януковича пограбував Енергодар на сотні мільйонів

Залиште свій коментар