Меру Києва погрожували

За словами Довгого, погрози пов'язані з наміром Леоніда Черновецького скасувати низку земельних рішень, що обурюють киян.

Леонід Черновецький
Архів
Меру Києва погрожують? (Фото: kmv.gov.ua)

Секретар Київської міської ради, заступник мера Києва Олесь Довгий заявляє про погрози невідомих мерові Києва Леонідові Черновецькому з вимогами не скасовувати передачу компаніям-забудовникам земельних ділянок під забудову, які викликають протести киян.

Про це Довгий повідомив журналістам. "Такі факти (погроз) були, такі погрози звучать як на ім'я міського голови, так і на ім'я його безпосереднього оточення", - заявив Довгий.

При цьому він не уточнив, у якій формі, коли й скільки таких погроз Черновецькому надійшло.

Довгий сказав, що не хоче коментувати ці факти, оскільки вони стосуються компетенції правоохоронних органів і Служби безпеки України.

"Вся ця інформація в повному обсязі передана у відповідні служби, які повинні відпрацьовувати цю оперативну інформацію й вживати заходів по організації безпеки діяльності міського голови і його команд", - повідомив Довгий. 

Також він сказав, що у зв'язку із цими погрозами мер посилив особисту охорону. 

Як повідомлялося, сьогодні перед початком сесії Київради біля її будівлі були організовані акції протесту проти незаконної забудови Києва.

Раніше мер Києва Леонід Черновецький та секретар Київради Олесь Довгий заявляли про намір скасувати низку суперечливих земельних рішень, в тому числі, прийнятих колишньою столичною владою. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: