Мешканці Армянська скаржаться на печію та опіки: їх звинуватили у поширенні фейків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Останній викид був 10 жовтня. 

Мешканці Армянська на анексованому Росією півострові Крим знову скаржаться на забруднення повітря в районі заводу "Кримський титан".

Про це пишуть російське видання "Новая газета" і телеканал "Дождь".

"Останній викид був 10 жовтня", - розповіла мешканка Армянська Катерина Пивовар.

Мешканці скаржаться на біль в очах, кашель, опухлі очі. 

Мовляв, виходиш на вулицю - 10-15 хвилин, і все починається. 

За її словами, в лікарні їй порадили їхати з міста. Лікарня знову переповнена.

Фотогалерея Від заводу "Кримський титан" другий тиждень потерпають жителі Криму та Херсонщини (4 фото)

На погіршення самопочуття у четвер почали скаржитися і жителі сусідніх з Армянськом сіл, а також розташованого в 20 кілометрах від міста Красноперекопська.

Тим часом рсійський державний телеканал, що віщає в окупованому Криму, "Крим 24" показав сюжет, в якому Пивовар називали "ударним форвардом фейкових новин" і "пособником України".

ВідеоВ окупованому Армянську скасували режим надзвичайного стану

Там вже тиждень не реєстрували перевищення максимальної концентрації забруднюючих речовин. Нині на Херсонщині, у районах, що межують із окупованим півостровом, де розташований завод "Титан" - перевищення шкідливих речовин у повітрі не виявили. 

В окупованому Армянську скасували режим надзвичайного стану

Нагадаємо, в окупованому Криму через викиди з заводу "Кримський титан" потерпають жителі Армянська. Люди масово зверталися до лікарів зі скаргами на печіння в очах, носоглотці, нудоту. Авто, побутові прилади, меблі та дитячі майданчики взялися іржею та сіро-зеленим нальотом, впродовж двох днів було проведено масову евакуацію дітей з міста.

Утім, окупаційна влада екологічної катастрофи в Криму не визнає. Через це український омбудсмен терміново звернулася в ООН з приводу екологічної катастрофи у Криму. 22 вересня в окупованому Армянську на півночі Криму скасусвали надзвичайний стан, введений через викид небезпечних речовин із заводу "Кримський титан". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції