Мешканці Чернівців попросили Януковича та Азарова врятувати їх

Мешканці району Чернівців, який став епіцентром зсуву ґрунту звернулися до президента та прем'єра врятувати їхні життя.

Мешканці дев'яти будинків вулиці Анрі Барбюса у Чернівцях, розташованих у епіцентрі катастрофічного зсуву ґрунту, надіслали звернення президенту Віктору Януковичу, прем'єр-міністру Миколі Азарову та місцевій владі з проханням врятувати їхнє життя та переселити у нові квартири.

У зверненні, зокрема, йдеться, що мешканці цим будинків перебувають під постійною смертельною небезпекою.

"Кожної години наші будинки руйнуються, щогодини з'являються нові тріщини. Ми вже 7-му добу не спимо – боїмося за власне життя та за життя наших дітей. Досі у нас немає чіткої відповіді про те, що буде з нашими будинками і що буде у випадку їхньої руйнації", - наголошується у зверненні.

За словами мешканців, "деякі будинки потрохи руйнуються протягом останніх кількох років. Неодноразові звернення їхніх власників до представників міських комунальних служб, керівництва міської ради були непомічені або проігноровані. Останнє звернення було всього за кілька тижнів до того, як зсув знову активізувався".

"Ми розуміємо всю складність ситуації, розуміємо що зараз в державі немає коштів, але ми боїмося, що кожної хвили може статися непоправне: зруйнуються наші будинки і можуть загинути люди. Просимо Вас терміново знайти можливість виділення нам нових, відповідних нашій житловій площі квартир в безпечних районах Чернівців", - наголошують автори звернення.

Як повідомлялося, 28-30 червня у Чернівцях сильні зливи спричинили значний зсув ґрунту. Місцева влада разом з представниками МНС встановила на цих ділянках пости спостереження. З району зсуву в гуртожитки відселені 15 мешканців п'яти житлових будинків.

За попередніми висновками експертів, на проведення першої черги протизсувних заходів у Чернівцях в районі вул. Барбюса потрібно 100 млн. грн.

Читайте також:

У зоні стихійного лиха на Буковині опинилися чверть мільйона людей

Уряд перерахував до постраждалої від повені Буковини 40 млн грн

Зсув ґрунту в Чернівцях зупинив потяг "Москва-Софія"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: