Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мешканці Дніпра задихаються від смороду викинутих на околиці тисяч тухлих яєць

Люди кажуть, що проблема системна, але вирішення її поки не видно.

Жителі Дніпра потерпають від нестерпного смороду. Джерело їдкого запаху знайшли у найближчій посадці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Там невідомі вивалили десятки ящиків з курячими яйцями, тепер тухлий продукт у спеку розкладається просто під деревами. Сморід відчувається здалека, а поблизу повно мух і дуже важко дихати. Місцеві жителі, будинки котрих починаються за 100 метрів від несподіваного звалища, ходять у пов’язках та скаржаться на цю ситуацію. Сміття на околиці міста ледве не на кожному кроці, хоч ця територія цілком могла би бути зоною відпочинку. "Люди їдуть на машинах, викидають сміття просто в посадку, з пакетів! Я такого ніде не бачив", - розповів один із мешканців району.

ВідеоДніпряни потерпають від нестерпного смороду через сотні тухлих яєць у посадці

Джерело їдкого запаху знайшли у найближчій посадці. Там невідомі вивалили десятки ящиків з курячими яйцями. У поліції кажуть: знайти порушників вельми важко, бо ніхто не бачив вивантаження. Водночас комунальники констатують - прибрати нелегальне сміття у десятки разів дорожче, ніж здати мотлох на полігон.

Дніпряни потерпають від нестерпного смороду через сотні тухлих яєць у посадці

Сміття викидають навіть з вантажівок, бо ніхто за цим не стежить, а сил місцевих жителів вистачає лише на те, щоби збирати мотлох під власними парканами. "Там узагалі тихий жах – чого тільки нема! І будівельне сміття, і одяг, і ганчір’я. Ти ж його не впіймаєш – це треба, щоби хтось стояв і слідкував кожну хвилину", - пояснюють люди. Поліцію на тухлі яйця вони викликали, правоохоронці нелегальне звалище зафіксували, от тільки де шукати порушників чи хоча б свідків, які могли їх бачити, не знають. І радять жителям бути пильними. "Будь ласка, зафіксуйте номер автомобіля. Якщо є можливість, запитайте, чи є відповідні документи, звідки ця особа, що привезла та звалила у несанкціонованому місці відходи", - просить речник ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області Ольга Кузнецова.

Аби зекономити на послугах полігону, люди викидають мільйони у поля, як от купи порізаних гривень, котрі знайшли напередодні в іншому місці, але теж на виїзді з Дніпра. Офіційне звалище звідти за 10 кілометрів. Комунальники кажуть, що ті, хто викидає сміття на узбіччя, заощаджують насправді копійки, а шкоди роблять набагато більше. "Вартість складає всього 87 гривень за одну тонну. Я не думаю, что там шкорлупок цих яєць більше тонни. Я не думаю, що підприємство чи особа, котрі напаскудили собі під ніс, заощадили аж 87 гривень", - каже заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко. Водночас збір такого сміття – насправді золотий за вартістю. У мерії пояснюють, що те, що скидають з вантажівок, доведеться діставати лише вручну.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Залиште свій коментар

Вибір редакції