Мешканці Ірпеня попросили депутатів та СБУ оцінити дії мами Лободи, яка поїхала до Малахова в Москву

Мешканці Ірпеня попросили депутатів та СБУ оцінити дії мами Лободи, яка поїхала до Малахова в Москву

Фото: YouTube

Жінка з'явилася в ефірі російського шоу "Пусть говорят".

У середу, 15 березня, громадська організація "Територіальна громада міста Ірпінь" попросила депутатів та СБУ дослідити дії депутата міськради Ірпеня Наталії Лободи, яка з'явилася на російському телебаченні в шоу Андрія Малахова "Пусть говорят". Про це повідомляє Портал Ірпеня.

Також члени громадської організації та мешканці Ірпеня хочуть отримати коментар з приводу дій депутата від міського голови та засновника партії "Нові обличчя" Володимира Карплюка, членом якої є Наталія Лобода.

Мешканці міста звернулися з проханням через обурення місцевої громади та численними коментарям у соцмережах.

У відкритому зверненні до депутатів жителі Ірпеня зазначили, що російський канал, на якому з'явилася мама співачки Світлани Лободи та депутат від партії "Нові обличчя", є одним з рупорів пропаганди та розпалювання ненависті до українців. Активісти громадської організації не оминули увагою й торт, який Наталія Лобода принесла в студію.

Фото: Портал Ірпеня

Нагадаємо, раніше стало відомо, що депутатка Ірпінської міської ради від партії "Нові обличчя" Наталія Лобода, яка є матір'ю співачки Світлани Лободи, відвідала в Росії передачу "Пусть говорят" із телеведучим Андрієм Малаховим. Жінка спекла для програми торт та отримала квіти від співака Миколи Баскова.

Повʼязані теми:

Наступна публікація