Мешканці Лубен перекривають дорогу так, аби не заважати землякам

Дата публікації
Перегляди
2516
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мешканці Лубен перекривають дорогу так, аби не заважати землякам

Фото: Реальні Лубни

Сполучення із самими Лубнами не буде заблоковано ані з полтавського, ані з київського напрямків.

Мешканці Лубен вшосте планують перекривати автомагістраль Київ — Харків. Сьогодні, 30 січня, вони оголосили про перекриття мінімум на три години та блокування траси шинами.

Про це пише видання "Реальні Лубни".

Вимоги протестувальників з Лубен різні: від зниження тарифів на комунальні послуги до передачі газових родовищ, електро- та газових мереж у комунальну власність.

Саме в Лубнах мітингувальники обрали перекриття національної траси головним інструментом протесту.

За останні кілька тижнів трасу блокували п'ять разів.

Зазначимо, що протестувальники перекривають трасу Київ — Харків на ділянці поблизу села Засулля, яка одночасно є Лубенською об’їзною дорогою. Таким чином, сполучення із самими Лубнами не буде заблоковано ані з полтавського, ані з київського напрямків. Тобто незручності у вигляді багаточасового очікування в автомобілі на трасі в мороз та снігопад отримають мешканці інших регіонів України.

Під час попередніх акцій перекриття траси Київ — Харків, на дорогах утворювалися багатокілометрові затори. Автомобілісти годинами були заблоковані в своїх автівках на трасі.

Нагадаємо, 28 січня транспортний колапс стався у центрі Києва через протест ФОПів. Вони зібралися на майдані Незалежності — чимало людей приїхали з інших міст. Після проголошення своїх вимог колоною рушили вулицями Києва. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2516
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація