Мешканці сіл на Херсонщині розповіли про вибухи, після яких почались проблеми із здоров'ям

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Невідомі вибухи в ніч проти 24 серпня, на їх думку, спричинили нестерпний сморід та нальот на речах.

У селах Херсонщини поширюється паніка через незрозумілі симптоми та погане самопочуття, які мешканці почали відчувати після невідомих вибухів, які вони чули 2 тижні тому - в ніч проти 24 серпня.

Про це у коментарі ТСН.ua розповіла мешканка села Гаврилівка Друга, що на Херсонщині, Любов Целінко.

"Спочатку ми не знали, що це таке, ніхто нас не попередив. Просто 24 серпня з’явилися симптоми: нудота та сльозотеча. Почала приймати ліки – нічого не допомогло. 3 вересня, коли діти пішли в школу, після навчання онуки прийшли і сказали мені позачиняти вікна. Повсюди сморід такий, туман, почало все сохнути. Ми не розуміли, що коїться. І ніхто нічого не сказав, що робити", - розповіла вона.

За її словами, відповідні симптоми відчули всі мешканці її села. Скаржаться на погане самопочуття і мешканці сусіднього поселення – Олександрівки. Жінка наголосила, що все почалось одразу після того, як громадяни чули вибухи в ніч проти 24 серпня.

"По-друге, ми помітили, що все навколо почало покриватися іржею", - зауважила пані Целінко, додавши, що на багатьох речах осідає незрозумілий маслянистий наліт.

ВідеоМешканці села на Херсонщині панікують через іржу, яка миттєво роз'їдає метал

Мешканці села Гаврилівка на Херсонщині скаржаться на погане самопочуття. Симптоми - нудота та сльозотеча -  виникли після того, як вони чули вибухи в ніч проти 24 серпня.

Мешканці села на Херсонщині панікують через іржу, яка миттєво роз'їдає метал

За її словами, сьогодні, 6 вересня стан трох покращився після того, як пройшов дощ. "Як сьогодні пройшов дощ, стало знову можливим дихати", - розповіла жінка.

Фотогалерея Від заводу "Кримський титан" другий тиждень потерпають жителі Криму та Херсонщини (4 фото)

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 15 дітей із підозрою на хімічне отруєння шпиталізували до Херсонської обласної лікарні. У всіх однакові симптоми – сльозотеча, ларингіт. Припускають, що діти отруїлися від викидів із заводу "Кримський титан".

Від підприємства вже другий тиждень потерпають жителі Армянська у Криму. Там люди масово звертаються до лікарів зі скаргами на печіння в очах, носоглотці, нудоту. Авто, побутові прилади, меблі та дитячі майданчики взялися іржею та сіро-зеленим нальотом.

Президент Петро Порошенко назвав події в Криму "екологічною катастрофою" та доручив створити міжнародну комісію для ліквідації катастрофи та забезпечити оздоровлення дітей з постраждалого Армянська на Херсонщині.

ВідеоЖителі Херсонщини на межі паніки через чутки про можливий кислотний дощ

Вивозити дітей углиб материкової України почали жителі прилеглих до Криму сіл. Людей неабияк налякала ситуація в кримському Армянську. Майже тиждень місто потерпає від хімічних викидів. За офіційною версією окупаційної влади півострова - це випаровування кислоти з пересохлого відстійника заводу "Кримський титан". Кримчан уже попередили про кислотні дощі. Оскільки завод стоїть упритул до Херсонської області, селяни на межі паніки. 

Жителі Херсонщини на межі паніки через чутки про можливий кислотний дощ

Залиште свій коментар

Вибір редакції