Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мешканці волинського села масово вирощують полуницю: засаджено 300 га полів

Мешканці волинського села масово вирощують полуницю: засаджено 300 га полів

Щодня люди збирають сто тонн ягід.

Полуничне село на Волині: сто тонн ягід збирають за добу у селі Хорохорин. Полуницю там вирощують чи не на кожному обійсті. Засаджено близько 300 гектарів. 

Солодким бізнесом у селі почали займатися ще 15 років тому, йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Пані Валентина на полуницю приїхала із сусіднього району. Аби було веселіше, взяла з собою подруг. За три дні роботи, каже, що ще не втомилась. За день, кажуть робітники, заробити можна до тисячі гривень.

Фермер Андрій Мольчак розповідає, що ягодою засадив чотири гектари поля, ще стільки ж – у тестя.За словами чоловіка, картоплю не садять, бо не прибуткова.
 
Знайти робітників у селі майже неможливо, бо в кожного своя полуниця, тож зазвичай працювати сюди їдуть із сусідніх сіл та районів. Цьогоріч охочих багато, бо через карантин люди не поїхали до Польщі. 

Відео Жителі села на Волині масово вирощують полуницю: за добу збирають 100 тонн ягід

Полуничне село на Волині. Сто тонн ягід збирають за добу у селі Хорохорин. Полуницю там вирощують чи не на кожному обійсті. Солодким бізнесом у селі почали займатися ще п’ятнадцять років тому. Тоді хтось із односельчан кілька саджанців привіз із заробіток з Польщі. Нині ж полуницею у селі засаджено близько трьохсот гектарів.

Жителі села на Волині масово вирощують полуницю: за добу збирають 100 тонн ягід

Сільський голова Анатолій Мельничук хвалиться своєю полуницею хоч у нього її мало (усього 15 соток), але теж вродила рясно. За його словами, людей у селі, які не вирощують ягоду, можна хіба порахувати на пальцях.”70-80 відсотків людей займаються полуницею”, - каже він. 

Роз’їжджається волинська полуниця по всій Україні. На центральній площі села уже третій тиждень гуртуються оптовики. Полуницю спершу вони брали по 70 гривень, тепер ціна трохи впала – до 30

Полуницю у Хорохорині, якщо не завадить погода, збиратимуть ще тиждень. Сподіваються на рекордний урожай – 1200 тонн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції