Мешканці Вовчанська стали заручниками окупантів: волонтер розповів про російський терор

Мешканці Вовчанська стали заручниками окупантів: волонтер розповів про російський терор

Росіяни перешкоджають евакуації мирних мешканців з Вовчанська / Фото: ТСН.ua

Ворог постійно обстрілює цивільних людей, які пішки виходять з міста.

Російські окупанти перешкоджають евакуації мирних мешканців міста Вовчанська на Харківщині, постійно обстрілюючи цивільних людей, які виходять з міста. 

Про це розповів голова волонтерської організації "Рух Вільний Харків" Євген Бєлов в ефірі телеканалу “Еспресо”.

За словами волонтера, який займається евакуацією цивільних людей з прифронтових територій Харківської області, евакуація з Вовчанська майже неможлива, тому що ворог постійно обстрілює цивільних людей, які пішки виходять з міста.

"Евакуація нині зменшилася, тому що вже багато людей вийшло. А ті містяни, які там залишаються, або не мають можливості вийти через фізичні вади, або через те, що росіяни їм не дають виходити. Є випадки розстрілу людей, які хотіли вийти пішки до зони евакуації. Людям не дозволяли виходити або ворожі FPV-дрони, або росіяни їх розстрілювали на вулиці, або обстрілювали місце, де працювали волонтери та поліція на броні, щоб забирати цивільних”, - пояснив Євген Бєлов.

Водночас волонтер запевнив, що з інших прифронтових територій, звідки люди хочуть виїхати, активно йде евакуація.

Нагадаємо, напередодні, 22 травня, російські окупанти обстріляли автомобіль поліції під час евакуації з Вовчанська. Один правоохоронець загинув, ще один дістав поранення.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація