Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мешканці Житомира виграли суд у місцевих газовиків і тепер вимагають перерахунку

У "Житомиргазі" заявили, що рішення суду оскаржать.

Використання прибудинкових лічильників та нарахування за ними плати за спожитий газ визнали незаконним у Житомирі, йдеться в ТСН.12.00.

Від квітня минулого року лічильники встановили у 118 багатоповерхівках. Люди почали отримувати платіжки з набагато більшими сумами, ніж до того. Водночас газу споживали як раніше. У міськраді вирішили об’єднати всі скарги у один колективний позов проти газопостачальної компанії. Тепер радять мешканцям ще вимагати перерахунків за переплату. У «Житомиргазі» заявили, що рішення суду оскаржать.

«Дуже рекомендую, тому що це посилить наші позиції. Якщо люди звернуться по перерахунку за минулий рік. Це ж гроші житомирян, які були незаконно сплачені і суд це підтвердив», - каже міський голова м.Житомира Сергій Сухомлин.

«Ми діяли в рамках чинного законодавства.  Чи будуть зроблені перерахунки, за рішенням суду, сказати важко, йдуть консультації з НКРЄ», - заявляє речниця ПАТ «Житомиргаз»  Катерина Чумак.

ВідеоМешканці Житомира довели незаконність встановлення прибудинкових газових лічильників

Із квітня минулого року лічильники встановили у 118 багатоповерхівках. Люди почали отримувати платіжки з набагато більшими сумами, ніж до того. Водночас газу споживали як раніше. У міськраді вирішили об'єднати всі скарги у один колективний позов проти газопостачальної компанії. Тепер радять мешканцям ще вимагати перерахунків за переплату.

Мешканці Житомира довели незаконність встановлення прибудинкових газових лічильників

Залиште свій коментар

Вибір редакції