Мешканців підтоплених регіонів закликали не пити воду з колодязів

Через побоювання спалахів кишкових інфекцій і харчових отруєнь не можна пити воду з колодязів.

Епідемічна ситуація в підтоплених регіонах України залишається стабільною і керованою, спалахів кишкових інфекцій і харчових отруєнь не зареєстровано, повідомили в Державній санітарно-епідеміологічній службі України

"Я звертаюся до потерпілих від підтоплення громадян: не вживайте воду з колодязів для пиття та приготування їжі! Пам'ятайте, що це загрожує інфекційними захворюваннями. Разом із ґрунтовими водами до колодязя можуть потрапити отруйні речовини. Вживайте воду тільки гарантованої якості", - закликав головний державний санітарний лікар України Геннадій Рожков.

Він зазначив, що насьогодні держсанепідслужба забезпечена дезінфекційними засобами в повному обсязі. "Служба сьогодні повністю забезпечена всіма необхідними засобами для знезараження води в колодязях", - підкреслив він.

У підтоплених регіонах встановлено цілодобове чергування співробітників СЕС, проводиться щоденний збір оперативної інформації та облік захворюваності, відзначили в санепідемслужбі.

Рожков також додав, що дотримання правил особистої гігієни допоможе вберегтися від інфекційних захворювань і харчових отруєнь в умовах підтоплення.

Нагадаємо, внаслідок сильних дощів в Україні підтоплені Чернівецька, Івано-Франківська та Одеська області. Більше за всіх постардала Буковина. За станом на ранок 30 червня в Чернівецькій області залишаються підтопленими 1915 житлових будинків, три населених пункти залишаються без газопостачання. У зоні стихійного лиха опинилися близько 250 тисяч осіб.

Читайте також:

У зоні стихійного лиха на Буковині опинилися чверть мільйона людей

Повінь на Буковині частково перекрила кордон з Румунією

Уряд перерахував до постраждалої від повені Буковини 40 млн грн

ВідеоПовінь на Буковині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: