Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мешканка Берліну здійснила мрію сім’ї Марійки, на лікування якої збирали гроші глядачі ТСН

Братик Марійки, який залишився в Україні, дуже хотів зустрітися з сестричкою.

Дівчинка, котрій глядачі ТСН збирали на допомогу, зустрілася зі своїми рідним братом. Сім'я із Конотопа після трагедії в пологовому будинку два роки реабілітує донечку Марійку.

Вона народилася передчасно в перинатальному центрі в Сумах. Її стан погіршився, коли в реанімації вимкнулося світло, а ввімкнути незалежну лінію електрики не змогли.

Мама звинувачує лікарів у недбальстві і за зібрані кошти лікує донечку в Німеччині. Там родина переконалася, що різдвяні дива бувають.

Як йдеться у сюжеті ТСН.19:30, у Німеччині Марійку лікують майже два місяці, там вони перебувають разом із мамою. Натомість 9-річний брат Марійки Кирило, перебуває в Україні.

Маму і сестричку Кирило бачив тільки по скайпу і зізнається, що дуже сумував. У Святого Миколая він попросив подарунок — приїхати на Новорічні канікули до сім‘ї. 

ВідеоМешканка Берліна здійснила мрію сім'ї Марійки, на лікування якої збирали глядачі ТСН

Маленька Марійка народилася передчасно в перинатальному центрі в Сумах. Її стан погіршився, коли в реанімації вимкнулося світло, а ввімкнути незалежну лінії електрики не змогли. Ця біда змусила маму з донькою поїхати на реабілітацію до Німеччини, а 9-річного братика швидко подорослішати. Але одна жінка з Берліна повернула їм віру різдвяні дива.

Мешканка Берліна здійснила мрію сім'ї Марійки, на лікування якої збирали глядачі ТСН

Проте Кирило сумнівався, що бажання здійсниться, бо дозволити собі такі видатки родина, де кожна копійка йде на лікування дівчинки, не могла.

Феєю виявилася мешканка Берліна Ксенія. Молода мама випадково почула про мрію хлопчика і зробила подарунок родині.

"Я подумала, що таке маленьке різдвяне диво ми могли б дозволити зробити собі для цієї сім'ї. Нам це не важко, а їм це принесло стільки радості", - розповідає Ксенія Кох.

Поїздка у Німеччину з квитками та страховкою обійшлася в майже тисячу євро. Ксенія сама зустріла Кирила на летовищі. Родина щаслива бути разом.

Сама ж Марійка показала неабиякий прогрес під час лікування у Німеччині. Хоча лікарі визнають, що повністю вилікувати дитину, у якої через крововилив працює тільки 15% мозку, не зможуть. Проте родина налаштована боротися далі.

Кореспондент ТСН Наталія Фібріг.

Залиште свій коментар

Вибір редакції