Мешканка Кривого Рогу знайшла в запакованому пакеті гречки мертву мишу

Дата публікації
Перегляди
667
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мешканка Кривого Рогу знайшла в запакованому пакеті гречки мертву мишу

Гризун міг опинитися у пакеті через недотримання санітарних норм.

У Кривому Розі жінка придбала у магазині пакет гречки, у якому знайшла мертву мишу. 

Як товар опинився на прилавку та куди звертатися зі скаргою, розповіли у сюжеті Сніданку з 1+1.

У пакеті гречки Тетяна Онищук знайшла мертву мишу. "Добре, що я її не зварила на вечерю", - каже жінка. Вона відразу ж повернулася до магазину. "Вони також були вражені", - додала вона. 

За словами активіста із захисту прав споживачів Максима Несміянова, миша в запакованому пакеті опинилася через недотримання санітарних норм. "На підприємстві, можливо травили мишей, але працювало підприємство. Миша потрапляли туди", - каже він. 

Він радить зі скаргою відразу звертатися до виробника. "Він реально в цьому випадку винен, бо упакування ціле. Його ніхто не прогризав. Якщо на складах є ще така партія, то її треба перебрати, повести службове розслідування", - каже Несміянов.

Гризуни у крупах: як неякісний товар потрапляє до магазинів і куди звертатися за компенсацією

Гризуни у крупах: як неякісний товар потрапляє до магазинів і куди звертатися за компенсацією

"Сніданку" не вдалося зателефонувати до виробника ексклюзивної партії гречки. Номер був вказаний на упакуванні. Утім, не вдалося. Крім того, не вдалося знайти бодай якусь інформацію про торговельну марку у відкритому доступі. Коли врешті вдалося поговорити з директором, він каже - про інцидент почув вперше. Саме тому складається враження, що магазин скарги не надіслав. 

Максим Несміянов радить купувати продукти лише в перевірених виробників. Якщо ж компаіня не реагує, то треба писати скаргу до Держпродспоживслужби, вказати назву торговельної марки та номер партії. Тоді органи контролю розпочнуть своє розслідування.

Утім, Тетяна на емоціях викинула пачку гречки з мишатиною одразу і не записала всі необхідні дані. Тож тепер не зможе захистити свої права за законом.

Повʼязані теми:

Автор
Тетяна КурпітаТетяна Курпіта
Дата публікації
Перегляди
667
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація