Мешканці Алупки вдалися до рішучих дій і зносять паркани на пляжах

Місцеві подейкують, що пляжем користувалася родина відомого екс-заступника голова СБУ, якій належить садиба поруч.

Жителі південного узбережжя Криму і далі воюють за доступ до моря. Мешканці Алупки вимагають знести паркани, якими огороджені місцеві пляжі. Три тижні тому вони власноруч зламали один із них. Тоді місцева влада наказала - забезпечити вільний доступ до моря по всьому узбережжю Алупки. Утім, наказ досі не виконано. Орендарі пляжу знову повісили на ньому замок. Люди вирішили позбутися його назавжди.

Коли охоронці пляжу побачили телекамери, вони самі зрізали хвіртку. Люди ж вирішили поставити у цьому конфлікті крапку - залізну перешкоду втопили у морі.

Цей пляж огороджений уже вісім років. У 2001 місцева влада надала його в оренду Кримській єпархії на 25 років для місіонерської діяльності, та вже за тиждень єпархія передала пляж в суборенду одній, а згодом іншій фірмі. Місцеві подейкують, що пляжем користувалася родина відомого екс-заступника голова СБУ, якій належить садиба поруч.

За словами голови Алупки Андрія Харитонова, міськрада нарешті підготувала позов до Господарського суду з вимогою знесення паркану. Він стверджує, що зараз всі пляжі Алупки відкриті та безкоштовні. І завдячує місцевим мешканцям, які почали війну проти парканів.

Однак у міліції їхні дії розцінюють як хуліганство. Зараз триває перевірка. Натомість у кримській прокуратурі проти парканову акцію підтримують. Адже позбавлення людей вільного доступу до моря - грубе порушення закону. Схожа ситуація з пляжами майже на всіх кримських курортах. Вони або закриті для пересічних відпочивальників, або платні. Тож у подальшому таких конфліктів навряд чи вдасться уникнути.

Подробиці у відеосюжеті ТСН:

Читайте також:

Мер Алупки: Під прикриттям УПЦ Сацюк орендував пляж

Кримчани кувалдами зносять паркани на пляжах

Лідер Меджлісу розповів, скільки земель в Криму захопили татари

У Криму облаштують український Лас-Вегас

ВідеоПаркани на пляжах Алупки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: