Мешканці Бердянська отримають компенсації

Усім мешканцям Бердянська, будинки яких постраждали від підтоплення, уряд обіцяє компенсацію.

Бердянськ після підтоплення
УНІАН
Під час підтоплення в Бердянську постраждало майже 500 будинків.
Усі мешканці Бердянська, будинки яких постраждали від підтоплення під час урагану 11 листопада, повинні одержати компенсацію заподіяних негодою збитків до 10 грудня.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу МНС України, про це міністр із питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич заявив сьогодні в Бердянську на нараді з представниками місцевої влади й керівництвом Запорізької обласної державної адміністрації.

За словами міністра, 20 листопада до Бердянська мають прибути 20 спецкомісій із експертів-оцінювачів, які обстежать 494 будинки, що вимагають відновлення, і складуть акти пошкодженого майна, на підставі яких буде розраховано розмір збитків громадян, - повідомили в прес-службі. У міністерстві зауважили, що компенсуватися буде як вартість відновлення пошкоджених будівель, так і вартість пошкодженого в результаті підтоплення майна: побутової техніки тощо.

"До 10 грудня в "Ощадбанку" має бути відкритий рахунок для кожної постраждалої сім`ї, і з цього приводу мають бути перераховані гроші. Обсяг збитків розраховуватимемо об`єктивно і справедливо, але наживатися на ситуації, що склалася, не дозволимо", - заявив Нестор Шуфрич", - повідомили в прес-службі.

Як відомо, внаслідок роботи спецкомісій, створених мерією Бердянська, сума збитків мешканців, що постраждали від підтоплення, склала 10 млн. грн. За інформацією мерії Бердянська, ця сума потрібна людям на відновлення житла: зруйнованих стін, покрівель і т.п., без урахування вартості побутової техніки, що прийшла в непридатність, меблів, домашніх і носильних речей.

Наразі на ліквідацію наслідків урагану 11 листопада уряд авансовим платежем виділив місту 5 млн. грн., ще 500 тис. грн. було виділено місту з резервного фонду бюджету Запорізької області.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: