Мешканці Чернігівщини взялися за зброю

Один за всіх і всі за одного - це тепер принцип мешканців Носівки на Чернігівщині. Аби захиститися від бандитів вони створили загін самооборони.


Вони більше не покладаються на міліцію. Озброїлися не вилами і лопатами, а справжніми пістолетами. Дружинники по черзі патрулюють біля магазинів та офісів, щоб не повторилася історія підприємця, на родину якого напали невідомі. Підприємець з останніх сил розв’язався і втік від бандитів. Після цього страшного дня зрозумів, що розраховувати потрібно лише на себе.

Разом із сином зареєстрували громадське формування, отримали всі необхідні дозволи, зібрали 60 однодумців. У загін самооборони беруть підприємців, яким є що втрачати.

У міліції таку ініціативу сприйняли «на ура». Міліціонери сподіваються на спільну роботу - з патрулем на чергування планують відправляти і правоохоронця.

60% жителів Носівки дотепер працювали у Києві, здебільшого охоронцями. Тепер мусять повертатися, бо немає роботи. У міліції прогнозують, що злочинності це не зменшить, тому й загін самооборони зайвим не стане.


ВідеоМешканці Чернігівщини взялися за зброю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: