Мешканці Луганщини заявили про фальсифікації в ході телемосту на місцевому телеканалі

Жителі луганської області розповідають про спроби фальсифікації, які можуть бути виконані активістами місцевих штабів Партії регіонів.

У рамках телемосту «Твій вибір», який відбувся на телеканалі «ІРТА» за участю представників фракції Блоку Юлії Тимошенко, жителі Луганської області повідомили, що безпосередньо стикаються зі спробами фальсифікації.

«Моєму сусідові пропонували написати заяву про голосування на дому за гроші - він відмовився. Куди звертатися з фактами фальсифікації з боку команди Януковича?», - запитала в ході телемосту мешканка міста Свердловська.

Мешканка м. Луганська в прямому ефірі звернулася з питанням щодо того, чому за фальсифікацію виборів 2004 року відповідають прості люди, а її організатори безкарні: «Ющенко поливав Ківалова брудом, а в минулому році дав йому орден. Організатори фальсифікацій сьогодні є шанованими людьми, тільки прості люди понесли покарання ».

Коментуючи виступи громадян, керівник Луганського міського штабу кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко Сергій Снаговський зазначив, що «дійсно, за минулі вибори були заведені кримінальні справи на більш ніж 300 чоловік. Це ті люди, які за 5 хвилин фальсифікації опинилися у в'язниці ».

«Людина, йдучи на голосування, повинен розуміти, що від нього багато чого залежить. І таких людей мільйони, але є десятки людей, які за нас хочуть прийняти рішення і знову нав'язати нам свого президента », - підкреслив Сергій Снаговський. Він звернувся до всіх майбутнім учасникам виборів припиняти і повідомляти про будь-які прояви фальсифікацій до або під час виборів і чесно брати участь у голосуванні.

За словами депутата Верховної Ради від БЮТ Наталії Королевської, опоненти Юлії Тимошенко вже запустили серйозну машину фальсифікації. «Тут задіяні різні механізми: збір заяв людей для голосування на дому, складання списку людей, яких вже немає в області, щоб скористатися чужими голосами. Але ми сьогодні нашої єдиної потужної командою зможемо захистити реальні результати, тому що сьогодні, ми як ніколи сильні на Луганщині », - заявила Наталія Королевська.

Читайте також:

Мешканці Луганщини повідомляють про підготовку фальсифікацій штабами Януковича

ПР "пресингує" колишніх соратників, які перейшли в табір Тимошенко

Тимошенко: Янукович ніколи не буде президентом. Я не допущу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: