Мешканці села Янукі: Янукович такий же хороший і розумний, як Лукашенко

Жителі села Янукі переконані, що цьому політику вдасться підвищити рівень життя в Україні.

Мешканці села Янукі Докшицького району Вітебської області Білорусі, яка є батьківщиною предків лідера президентської виборчої кампанії України Віктора Януковича, впевнені, що цьому політику вдасться підвищити рівень життя в Україні.

"У Віктора Федоровича, де б він не працював, завжди все виходило. Правда, важко йому буде - він же уже немолодий. От якби він на минулих виборах став президентом, то Україна вже сьогодні непогано жила б", - висловила переконання мешканка Януків Аквіліна Янукoвич.

Мешканці села познайомилися з українським політиком під час двох його візитів на батьківщину предків - у 2003 і 2006 роках. За словами Аквіліни Янукoвич, враження він справив найсприятливіше.

"Такий гарний, представницький і розумний чоловік ... Якщо б його обрали, Україні добре було б. Він майже, як наш Лукашенко", - впевнена вона.

Мешканка Януків спростувала інформацію, що з'явилася в ЗМІ, про те, що Янукович пообіцяв побудувати в селі молокозавод і посприяти розвитку населеного пункту.

"Вигадки все це! Єдине, що було - Віктор Федорович попросив керівництво нашого району не забувати про Янукі", - розповіла Аквіліна Янукoвич.

"Він же українець - як це він у Білорусі буде щось будувати? У нас свій президент є! Хіба що Янукович у Лукашенка попросить, щоб у нас тут що-небудь побудували - земля-то у нас дуже хороша", - продовжила вона.

У селі Янукі постійно проживають двоє мешканців: Аквіліна і Марія Янукoвич. У них одне прізвище. Ніяких відомостей про те, де стояв будинок предків Януковича і де їх поховано, не залишилося.

Дід Віктора Януковича, який мешкав у Януках ще до Жовтневої революції, виїхав з села на заробітки в Донбас і там залишився на постійне місце проживання.

Читайте також:

На виборах Янукович дав 101 обіцянку, 70% з них - нереальні

The Guardian: Янукович виглядає люмпеном, його промови - як сало

Президент Польщі назвав добрими свої відносини з Януковичем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: