Мешканцям Сімферополя запропонували писати доноси на мера

Москаль і раніше обіцяв порушити щонайменше 10 кримінальних справ у зв'язку з діяльністю сімферопольської мерії.

Кримське управління МВС України закликало жителів Сімферополя писати заяви про залучення мера міста Геннадія Бабенка до кримінальної відповідальності. Силовики вважають, що таким чином чиновника можна буде покарати за самоуправство.

Заяви такого роду городянам запропоновано надсилати до УБОЗ за адресою: Сімферополь, вулиця Декабристів, 19.

Новий керівник кримської міліції Геннадій Москаль, нагадаємо, невдовзі після призначення на цей пост звинуватив ряд місцевих чиновників у зв'язках з криміналом. Він, зокрема, пообіцяв, що у зв'язку з діяльністю сімферопольської мерії будуть порушені, щонайменше, 10 кримінальних справ. Вже у вересні заступник мера міста Марина Чернова була затримана у справі про службові зловживання.

Главу адміністрації Сімферополя Геннадія Бабенко Москаль вважає нелегітимним. При цьому він посилається на рішення ряду судів, які визнали підсумки виборів мера в 2006 році недійсними. Глава МВС, зі свого боку, звернувся до Генеральної прокуратури України з проханням визначити статус Бабенко. За його словами, Бабенко "не має права перебувати в статусі міського голови, а вже давно [перебуває] в статусі підозрюваного та обвинувачуваного"

Тим не менше, відставки мера Москаль досі не досяг. У міській раді Сімферополя назвали заяви про нелегітимність Бабенко "пересудами". У той же час, кримінально-процесуальне законодавство дозволяє залучити чиновника до відповідальності "за скаргою потерпілого" (для цього і знадобилися заяви від жителів Сімферополя).

Читайте також:

Москаль вимагає посадити "самозваного" мера Сімферополя

Рада створила комісію з розслідування захоплення земель у Сімферополі

Син депутата, який збив байкершу, відкупився півмільйоном гривень

Мер Сімферополя наказав чиновникам бігати в майках і трусах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: