Металурги вимагають пільг. Інакше - масові звільнення (відео)

Власники металургійних заводів вимагають для себе пільгових тарифів на електроенергію, аргументуючи їх соціальними проблемами в індустріальних регіонах.

Запорізькі металурги вимагають від уряду преференцій. Головним чином, дати їм диференційований тариф — іншими словами, дешеву електроенергію.

Крім того, металурги вимагають збільшення лімітів відшкодування ПДВ, виділення металургійним підприємствам частини кредиту Міжнародного валютного фонду, а також відтермінування дії екологічних програм.

Металургійний комбінат
УНІАН
Металурги чекають допомоги
В іншому разі власники підприємств погрожують масовим виведенням працівників у примусові відпустки, а подекуди — навіть скороченням персоналу. Загалом йдеться про долю близько 50 тисяч чоловік.

Металургійні комбінати першими в Україні відчули на собі нищівно—гальмівний удар світової фінансової кризи. У жовтні повністю зупинено виробництво сталі і чавуну в Макіївці, з липня у шість—сім разів зменшили добове продукування металу в Алчевську, вдвічі — в Кривому Розі і Дніпродзержинську. Потерпає і "Запоріжсталь": у липні щодоби тут виплавляли 13,1 тисячі тонн сталі і 10,7 тисячі — чавуну, жовтнева ж продуктивність мартенів і печей — відповідно лише 3,9 і 4,9 тисячі тонн.

ВідеоМеталурги висунули ультиматум

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: