Метеорологи: диму з Росії більше не буде

Задимленість в Чернігівській і Київській областях виникла через російські пожежі, але її більше не буде - напрям повітряних мас змінився.

У найближчий тиждень повернення на територію України задимленості, викликаної пожежами на території Російської Федерації, не очікується, запевнив начальник Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.

"У п'ятницю напрям повітряних мас змінився на більш східний ... Повернення в найближчий тиждень задимленості не очікується", - сказав він на брифінгу в Києві у вівторок.

Заступник міністра з питань надзвичайних ситуацій Віталій Романченко підкреслив, що остаточно встановлено, що "лісових пожеж на території Київської та Чернігівської областей, які могли б вплинути на атмосферне повітря, не зафіксовано".

"Задимленість в Чернігівській і Київській областях виникла в результаті переміщення повітряних мас з охоплених лісовими пожежами регіонів Російської Федерації", - сказав Романченко.

Нагадаємо, раніше МНС Київської області повідомили, що на відстані 20 км від столиці у Києво-Святошинському та Броварському районах області сталися локальні загорання торф'яників. Саме з цим пов'язували задимлення столиці зранку 2 серпня.

Читайте також:

МНС пояснило дим над Києвом лісовими пожежами в Росії

Київ затягнуло димом через пожежу на торф'яниках

У Криму оголошена надзвичайна пожежна небезпека

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: