Метеозалежні: що таке магнітні бурі та чи справді вони можуть викликати головний біль

Уберегтися від магнітних бурь, за словами фахівців, дуже просто.

Магнітна загроза: Мережа рясніє прогнозами магнітних бурь, які нібито можуть викликати головний біль, запаморочення чи стрибки тиску, тоді як дехто їх взагалі не відчуває.

Про те, що це за явище і чи наскільки воно небезпечне, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30.

Іще з дитинства навіть найменші зміни погоди викликають у Юлії Веселовської головний біль, а тиск падає. Магнітні бурі вона розпізнає за підвищеною дратівливістю. "За мною можна звіряти погоду навіть деколи точніше, аніж за Гідрометцентром", - каже вона.

Дівчина додає, що стежить за інформацією про зміни погоди в Мережі, а магнітні бурі зустрічає з пігулками.

"Інколи я спостерігаю, що реагую на якусь бурю, а на якусь не реагую. Це залежить від багатьох чинників: чи добре я виспалась, чи правильно я харчуюся, чи займаюся спортом. Якщо так - то вплив на мене мінімальний", - розповідає Юлія.
Питання, про те, чому люди відчувають на собі магнітні бурі, досі до кінця не вивчене. Про це говорить науковець Всеволод Лозицький, який досліджує це явище  майже все своє життя.

За словами науковця, коли сонце надто активне, на ньому з'являються плями, які пізніше вибухають. Це і є магнітні бурі. Водночас 2020 рік, каже Лозицький, найбільш спокійний у десятилітті через малоактивне сонце. 

Загалом, каже, найближчим часом прогонозується спокійна геомагнітна обстановка. Про це твердять і науковці із обсерваторії в Сохо, однак, люди все одно скаржаться на головний біль, запаморочення і тривожність. Щоправда, не кожен біль пов'язний з бурями, зазначає невропатологиня Тетяна Комісарова.

"У нас у всіх болить голова. Вона може боліти після важкого робочого дня, а може боліти через високий тиск. Головне - не панікувати і не вганяти себе у стресові ситуації. Паніка, як блискавка, стріляє по всім системах, а куди потрапить - не ясно. Комусь у серцево-судинну систему, а комусь навіть гастропатології викликає", - пояснює фахівець.

Уберегтися від магнітних бурь, за словами дослідників, дуже просто. Потрібно більше часу проводити на свіжому повітрі, не забувати про повноцінний сон, пити достатню кількість води, а занадто солодку і солону їжу замінити свіжими овочами та фруктами.

Відео Метеозалежні: чи справді магнітні бурі можуть викликати головний біль і стрибки тиску

Інтернет рясніє прогнозами магнітних бур. У декого вони, мовляв, можуть викликати головний біль, запаморочення і стрибки тиску. Інші - їх узагалі не відчувають. То що це за явище і чи так небезпечне, як його малюють -  ТСН поспілкувалася з науковцями.  

Метеозалежні: чи справді магнітні бурі можуть викликати головний біль і стрибки тиску

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів