Метро в Донецьку та Дніпропетровську будуватимуть японці

Тимошенко домовилася залучити японську компанію до будівництва підземки, питання про яке вирішувалося 17 років.

Природозащитники протаранили судно китоубийц
Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко повідомила, що Україна залучить японську компанію „Міцубісі хеві індастріз” до будівництва метрополітенів у Донецьку та Дніпропетровську.

Про це Тимошенко повідомила сьогодні на прес-конференції за результатами свого візиту до Японії.

“Ми домовилися з однією з японських компаній „Міцубісі хеві індастріз”, що вони уважно вивчать два проекти будівництва метро в Донецьку і Дніпропетровську, і ми зможемо розпочати комплексний проект, який дасть можливість врешті ці два міста забезпечити метрополітеном”, - сказала Тимошенко.

За її словами, питання будівництва метрополітенів в двох містах не вирішувалося протягом останніх 17 років. “17 років незалежності України розмовляють про метро в Донецьку і в Дніпропетровську. То грошей немає, то бажання немає, то сил немає, то влади немає. Чогось завжди немає”, - наголосила прем’єр-міністр, зазначивши при цьому, що всі питання щодо реалізації цих проектів будуть вирішені збалансовано.

Нагадаємо, 25-26 березня українська урядова делегація на чолі з прем`єром Юлією Тимошенко відвідала Японію.

Під час переговорів японські компанії висловили одностайне позитивне рішення щодо участі в модернізації української ГТС. Також прем’єр повідомила, що Україна планує залучити японські інвестиції для модернізації і реконструкції українських ТЕЦ, системи водопостачання, очисних споруд та очищення стоків, утилізації шахтного газу – метану. Загалом, за словами Тимошенко, Україна та Японія підписали 23 меморандуми.

Читайте також:

Тимошенко вмовила японців дати гроші на українську газову трубу

Україна отримає від Японії 4,5 мільярда гривень

В Японії Тимошенко назвали Жанною д'Арк

Тимошенко помолилася в японському храмі за подолання кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: