МВФ повірив у Януковича та Азарова

МВФ дуже задоволений рівнем співпраці в Україні між усіма гілками влади, а особливо - між президентом та урядом.

Міжнародний валютний фонд позитивно оцінює рівень співпраці в Україні між усіма гілками влади, зокрема, між президентом і урядом. Про це під час зустрічі з прем'єр-міністром Миколою Азаровим заявив глава МВФ Домінік Стросс-Кан.

"Я хотів би відзначити головну зміну, яку я спостерігаю зараз порівняно з тим, як працював минулий уряд. Мені приємно чути, що ви разом з президентом обговорюєте питання, робите прогнози, і я впевнений, що ви дійсно впораєтеся з тими завданнями, які перед собою ставите", - сказав Стросс-Кан.

Також глава МВФ підкреслив, що задоволений рівнем співпраці між Україною та Фондом.

"Ми хочемо спільно попрацювати над тим, щоб усі ті рішення, які ви приймаєте на наступний рік, успішно забезпечували програму співробітництва між Україною та МВФ. І в цьому контексті необхідно, щоб проект бюджету на 2011 рік відповідав програмі співробітництва. Зокрема, необхідно забезпечити виконання дефіциту бюджету на рівні 3,5 відсотка від ВВП ", - сказав він.

Нагадаємо, глава представництва МВФ в Україні Макс Альєр вважає, що на тлі поліпшення ситуації у світовій економіці почнеться економічне зростання в Україні.

Читайте також:

Місія МВФ навідається в Україну наприкінці жовтня

У МВФ вважають, що економіка України вже відновилася

Міністр економіки: кредит МВФ врятував країну від дефолту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: