Гончарук розповів, що Україна готова до опалювального сезону

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Взимку кризи не має статися.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що Україна своєчасно накопичила необхідні резерви природного газу в сховищах і це підтверджує готовність до опалювального сезону. Про це повідомляє видання РБК-Україна.

За його словами, зараз немає підстав вважати, що взимку можуть виникнути проблеми з опаленням.

"До зими ми готові. Як я вже раніше говорив, у нас своєчасно були накопичені необхідні резерви природного газу в наших сховищах. І це дає можливість спокійно дивитися на зиму. Підстав вважати, що взимку будуть якісь кризи, у мене на сьогодні немає", - заявив голова уряду.

Гончарук зазначив, що в Україні є системні проблеми в енергетиці. "У нас серйозна ситуація з енергетикою. Якщо дивитися наперед, у нас багато системних проблем в енергетиці. Там також дуже великий відсоток зношення. Інфраструктура втрачає величезну кількість тепла. Втрати в окремих містах сягають 40%. Тому з цим потрібно боротися. Ми дуже багато втрачаємо. Дуже неощадливо з цим себе поводимо. Там же питання корупції щодо неефективного управління певними об'єктами. Про це ми окремо поговоримо", - додав він.

Нагадаємо, 27 вересня "Нафтогаз" повідомляв, що через заборгованість не розпочати опалювальний сезон вчасно ризикують у місті Сміла Черкаській області та Червоноград, що на Львівщині. 

Відео Згідно з рішенням Кабміну тарифи на опалення та гарячу воду зменшаться на 14%

Уряд обмежив вартість однієї гігакалорії до 1400 гривень. Нині вартість тепла по Україні коливається від 1200 до 2200 в різних регіонах. При однаковій ціні на газ та зарплатах у галузі подібна різниця необґрунтована, вважають у Кабміні. За попередніми оцінками, зниження тарифів у всій країні становитиме близько 14%, а в окремих містах люди платитимуть на 40% менше.    

Згідно з рішенням Кабміну тарифи на опалення та гарячу воду зменшаться на 14%

Залиште свій коментар

Вибір редакції