Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ми тут на межі". Моторист затонулого судна "Герої Арсеналу" перед трагедією писав дружині

Коли закінчиться шторм, херсонця разом з іншими врятованими членами екіпажу мають доправити до Керчі, а звідти – до Херсона.

Один із трьох врятованих членів екіпажу затонулого судна "Герої Арсеналу" - моторист Костянтин Черненко. Українець все ще перебуває у морі - на кораблі, який його врятував, проте отримав нагоду зв'язатися телефоном зі своїми рідними, йдеться у сюжеті ТСН.Ніч.

Дружина Костянтина Черненка зранку дізналася, що судно, на якому був її коханий, затонуло. Пізно ввечері він зателефонував додому. З чужого телефона. Сказав, що з ним все добре.

Ті, хто вижив, зараз перебувають на кораблі, який прийшов на допомогу, очікуючи, доки закінчиться шторм.

Вчора, незадовго до трагедії, Костянтин зв'язувався з дружиною і казав, що розпочинається негода, і що вони стоять на якорі.

"Говорив, ремонт має бути якогось агрегату. Вчора прислав ще, о 6-й вечора. Говорив, ми тут на межі, кухарку спишуть і агрегат цей відремонтують", - розповіла дружина врятованого моториста Маргарина Черненко.

Коли закінчиться шторм, херсонця разом з іншими врятованими членами екіпажу мають доправити до Керчі, а звідти – до Херсона. Рідні врятованого кажуть, що дуже сильно про нього молились. Зараз - чекають додому.

Нагадаємо, що вночі проти 19 квітня у Керченській протоці затонуло вантажне судно "Герої Арсеналу". Сигнал SOS корабель подав близько 3 години ночі. Тоді ж він і зник із радарів. Ймовірною причиною аварії називають шторм, який уночі досягав 4-х балів.

Суховантаж "Герої Арсеналу" належав Туреччині та ходив під панамським прапором. У свій останній рейс корабель вирушив із російського порту "Азов" , перевозив зерно до Туреччини. Загалом на борту було одинадцять чоловіків та одна жінка - кок. Дев'ять - українців, один - грузин і двоє росіян. У пошуковій операції МНС Росії задіяні півтори сотні людей.

Наразі відомо, що рятувальники виявили тіла трьох загиблих моряків. Їхніх імен поки не називають.

Кореспондент ТСН Олена Ваніна

Відео ТСН вдалося поспілкуватися з родиною моториста, який вижив після трагедії "Героїв Арсеналу"

Залиште свій коментар

Вибір редакції