Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ми всі разом": курсанти в Одесі записали відеозвернення на підтримку полонених моряків

Військові заприсяглися так само віддано захищати рідну країну.

Одеські курсанти та військовослужбовці Інституту Військово-Морських Сил записали відеозвернення на підтримку моряків, яких росіяни взяли в полон у Чорному морі. Саме в цьому навчальному закладі свого часу вчилася більшість заґратованих нині хлопців, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Люди на відео кажуть, що підтримують усім серцем своїх товаришів, а вчинок українських моряків називають героїчним. Також пишаються їхньою мужністю та відданістю народу і Збройним силам і обіцяють зробити все, що від них залежить, аби якомога швидше звільнити заручників країни-агресорки.

ВідеоПідтримка моряків. Одеські курсанти записали відеозвернення

Одеські курсанти та військовослужбовці Інституту Військово-Морських сил записали відеозвернення на підтримку моряків, яких росіяни взяли в полон у Чорному морі. Саме в цьому навчальному закладі свого часу вчилася більшість заарештованих росіянами хлопців. Одеські курсанти в відео кажуть, що підтримують їх усім серцем, а вчинок українських моряків називають героїчним. 

Підтримка моряків. Одеські курсанти записали відеозвернення

"Клянемось разом з вами захищати нашу землю, нашу рідну, єдину, незалежну Україну. Ми всі разом. Правда за нами, а значить і перемога. Слава Україні! Героям Слава!", - такі слова лунають у ролику.

Як повідомлялося, командир бронекатера "Нікополь" Богдан Небилиця став відомим на всю країну ще 2014 року. Тоді Богдан учився в Севастопольській академії Військово-морських сил, і під час анексії разом з іншими курсантами не зрадив присязі: у той час, як над академією здіймався російський прапор, хлопці співали Гімн України. Довчилися курсанти вже в Одесі, а нещодавно Небилиця став капітаном судна. Він разом із двома іншими капітанами проявили справжню мужність під час нападу та не на жарт розлютили росіян, які мали набагато більші сили та навіть застосували авіацію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції