"Ми зачіпаємо вкорінені у систему групи". У ГПУ відповіли на критику щодо своєї діяльності

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Заступник Генпрокурора прокоментував закиди в бік ГПУ.

Заступник Генерального прокурора України Віталій Касько вважає, що керівництво структури активно критикують через реформи, які "зачіпають добряче вкорінені у прокурорську систему промислово-фінансові групи".

Про це він розповів у інтерв'ю theБабель.

За словами Каська, інформаційну кампанію проти ГПУ розпочали вже на першому етапі реформування.

"У нас почався лише перший етап реформи ГПУ, а проти нас уже розгорнули такі кампанії. Ми зачіпаємо добряче вкорінені у прокурорську систему промислово-фінансові групи. Їх ніхто не чіпав 25 років", - сказав він.

Заступник Генпрокурора додав, що ГПУ працює в інтересах очищення та оновлення прокуратури, тому "чуємо критику практично з усіх боків - нікому це не подобається".

Як повідомлялося раніше, 21 жовтня Рябошапка своїм указом створив Департамент процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені у зв’язку із масовими протестами у 2013-2014 роках. Нова структура складатиметься з трьох відділів.

Також Гепрокурор призначив начальника Департаменту нагляду за кримінальними провадженнями щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту..

Відео Слідчі, які займалися справою розстрілу Небесної сотні, зможуть продовжити розслідування у складі ДБР

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка пояснив, що законопроект передбачає можливість переходу їх за спрощеною процедурою, достатньо лише написати відповідну заяву. Аби слідство тривало далі, необхідні поправки до законів, а найближче засідання Верховної Ради відбудеться тільки 3 грудня. Саме через це напередодні адвокат родин Небесної сотні Євгенія Закревська оголосила голодування.  

Слідчі, які займалися справою розстрілу Небесної сотні, зможуть продовжити розслідування у складі ДБР

Залиште свій коментар

Вибір редакції