"Ми ж не в церкві". Музиканти "Степу" здивовані тим, як їхній безкоштовний виступ перетворився на скандал

"Ми ж не в церкві". Музиканти "Степу" здивовані тим, як їхній безкоштовний виступ перетворився на скандал

Відео зі святкування 8 Березня в Херсонській ОДА зібрало мільйони переглядів.

Відео виступу гурту "Степ" у Херсонській ОДА набрало мільйони переглядів і обурливих коментарів. В обладміністрації це назвали ударом по репутації області, а всіх причетних до організації звільнили, йдеться у ТСН.16:45.

Все почалося напередодні 8 березня. В обладміністрації вітали працівниць апарату - вручили нагороди і квіти. А на завершення виступав херсонський гурт "Степ" - легенда попмузики дев’яностих. Відео виступу хтось із присутніх виклав в інтернет за три дні після концерту. За лічені години воно розлетілося мережею, збираючи обурення вбранням танцівниці.

Віра - професійна хореографиня та студентка одного з херсонських вишів. Для ТСН той самий танок вона виконала "на біс", але у джинсах. Зіркою інтернету стала через колготи.   

"Це мої улюблені колготи, вони мені прийшли нещодавно із Китаю. Вони призначені для великої сцени", - каже Віра.

Учасники гурту "Степ" Андрій та Сергій кажуть, що нещодавно їх привітали з 25-річчям гурту. І вони були так зворушені, що самі запропонували виступити в облдержадміністрації. Без жодних гонорарів.

"Абсолютно безкоштовно. По-друге, ми приїхали саме так, як ми виступаємо на всіх концертах, буквально на всіх. І костюми ці у дівчат - вся країна їх бачила, танцювали, всім подобалось. Те, що виступили в сесійному залі - але ж то на той момент був не сесійний зал, а концертний", - каже музикант Андрій Череднюк.

"Все культурно і чемно. Ми ж не в церкві! Чоловіки більше за всіх нам дякували. Зняли тільки танцівницю, і не зняли, як весь зал нам плескав і як було весело", - додає колега Сергій Василенко.

Відео Двох чиновників звільнили через еротичні танці дівчат у Херсонській ОДА

Звільнення через колготки. У Херсоні відреагували на концерт у сесійній залі. Там виступав місцевий гурт, а танцівниця була у занадто відвертому вбранні. Відео набрало мільйони переглядів і обурливих коментарів. Сьогодні, 10 березня, в Херсонській обладміністрації це назвали ударом по репутації області, а всіх причетних до організації - звільнили.  

Двох чиновників звільнили через еротичні танці дівчат у Херсонській ОДА

Очільник області каже, що реакції підлеглих не бачив, на концерті не був, про все дізнався з інтернету і був неприємно вражений. За те, що не проконтролювали репертуар та зовнішній вигляд артистів, звільнили керівника апарату облдержадміністрації, і заступницю голови з гуманітарних питань. А очільника управління культури і всіх його  підлеглих усунули. Своє звільнення через "спіднє" танцівниці експосадовці коментують стримано.

"Той резонанс, якого набув цей захід, і та реакція суспільства й громадськості справді є досить болісними й такими, що вимагають реакції з боку керівництва", - каже екскерівник апарату Херсонської ОДА Володимир Клюцевський.

"Я не могла проконтролювати. Для мене це теж мало бути сюрпризом. На жаль, сюрприз видався не те, що дуже невдалим, а геть не тим, що очікували жінки і саме я", - запевняє ексзаступниця голови ОДА з гуманітарних питань Світлана Чепіга.

Учасники музичного  гурту здивовані, що стількох чиновників можна звільнити через костюм. Хай навіть екстравагантний. І з ними погоджуються чимало інтернет-користувачів, які ще напередодні обурювалися зовнішнім виглядом танцівниці. 

Кореспондент ТСН Олена Ваніна

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів