Microsoft звинуватив торгові мережі України в продажу піратських ігор

До великих роздрібних мереж України було направлено лист з вимогою припинити торгівлю дисками з неліцензійними іграми для приставки Xbox.

Компанія "Майкрософт Україна" направила до великих роздрібних мереж України Comfy, "Ельдорадо", "Фокстрот", "Мегамакс" і Metro Cash & Carry листа з вимогою припинити торгівлю дисками з неліцензійними іграми для приставки Xbox. Про це повідомили в прес-службі компанії.

Як зазначається в повідомленні, в грудні представники компанії здійснили десятки візитів до торгових точок, які належать цим мережам, і зафіксували факти продажу й просування ігрових консолей Microsoft Xbox 360 і дисків з іграми для них. Проте, у зв'язку з тим, що Microsoft не поставляє консоль в Україну, відповідно, цей продукт не має авторизованого каналу розповсюдження. Більшість дисків та їх упаковка не мають зовнішніх ознак технологічного захисту, які повинні бути обов'язково присутніми на продуктах, виготовлених корпорацією Microsoft. Більш того, в більшості випадків назва гри на контрольній марці не відповідає назві продукту, зазначеній на упаковці.

Повідомляється також, що на сьогоднішній день жоден з імпортерів програмного забезпечення не має контракту з Microsoft на поставку ігрового ПЗ виробництва корпорації для консолей Xbox.

"Іншими словами, корпорація не виготовляє й не продає ці програмні продукти в Україні та не давала дозвіл іншим це робити", - йдеться в повідомленні.

Це означає, що, за даними компанії, купивши такий диск, покупець отримає неякісний продукт із обмеженою функціональністю. Зокрема, ці диски не працюватимуть на звичайній, не "зламаній" консолі або не підтримуватимуть ігри по Інтернету.

Довідка. Заснована в 1975 році корпорація Microsoft є світовим лідером у розробці програмного забезпечення, а також у наданні послуг і рішень. Із 2003 року в Україні працює компанія "Майкрософт Україна", в завдання якої входить розвиток ринку програмного забезпечення, а також впровадження та локалізація новітніх технологій на території України.

Читайте також:

Microsoft створила інтерактивні електронні листи

Microsoft виправила критичні уразливості Windows та Internet Explorer

Microsoft допоможе Україні провести Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: