Міхалков знову заявив, що вважає Росію й Україну однією країною

"Розлучення" між Росією та Україною відбулося лише в головах керівників та населення Західної України, а це досі - одна країна, - заявив Міхалков.

Режисер Микита Міхалков в черговий раз заявив, що вважає Росію і Україну єдиним цілим.

"Для мене Росія і Україна — одна країна. Можуть бути дві різні держави. Але країна одна ", заявив режисер.

"Можна намагатися механічно їх роз'єднати на рівні паспортів, штампів. Проте це формальне розділення. А живе все одно проростає. А воно живе. Ви можете обрубувати гілки, однак якщо корінь живий, то дерево все одно ростиме ", - вважає він.

На думку Міхалкова, "розлучення " між країнами не було: "Розлучення " для дев'яноста відсотків людей, котрі населяють наші держави, навіть не передбачалося! Так само, як не треба вірити всьому тому, що пишуть блогери в Інтернеті, — не треба вірити й керівникам, які оголошують на весь світ, що "розлучення" двох народів відбулося. Це, може, відбулося в їхніх головах і в їхніх бажаннях. Але розділити такі узи, такі зв'язки ".

"Звісно, західноукраїнські землі завжди схилялися до того, щоб рушити в Європу. Але це — тільки частина України ", - резюмував Міхалков.

Відзначимо, що раніше заявляв, що українці і росіяни – "частки одного "русского мира" і повинні поєднатися інакше перетворяться на один "загальноінтелектуальний Макдональдс".

Нагадаємо також заяву співвітчизника Міхалкова - російського історика Олександра Колпакіді. За його словами, проблема українців в тому, що двадцять років тому їм була нав'язана "концепція Грушевського": "помилкова, заснована не на історії, не на фактах, а на міфах про існування якогось окремого українського народу зі своєї державністю".

Читайте також:

Українці більше люблять росіян, ніж росіяни українців

Україна пообіцяла Європі ніколи не "воювати" з Росією

У Росії поширюється мода на Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: