Микола Мельниченко обіцяє постріляти в депутатів з балкона

Заради боротьби з корупцією Мельниченко планує посадити депутатів на наркотики, стріляючи дозою в кожного.

Колишній охоронець Леоніда Кучми Микола Мельниченко хоче присадити всіх депутатів на наркотики.

"Я оце їду купувати 450 доз героїну. Хай депутати всієї Верховної ради обкуряться, нанюхаються, хай прочманіють, тільки тоді вони зможуть усвідомити свою нікчемність і написати заяви, що вони покидають свої пости, - розповів, сміючись, Мельниченко Gazeta.ua телефоном.

На запитання , яким чином він збирається це зробити, Мельниченко відповів, що стоятиме на балконі і з повітряної рушниці вистрілюватиме в кожного.

"Жарти жартами, а корупція в країні вже дістала. На наступному тижні мене оберуть почесним президентом міжнародної громадської організації по боротьбі із корупцією. А на початку вересня я поїду в числі 13 делегатів від України в Польщу на економічний форум, де виступатиму з доповіддю по питанню боротьби з корупцією", - відкрив він свої плани.

Як повідомлялось, нещодавно Мельниченко вимагав у Генпрокуратури відкрити кримінальну справу проти Ющенка за емісію гривні в 1999-му. Кучма начебто вмовляв Ющенка піти на емісію грошей і випустити в обіг мільярд гривень, без яких, мовляв, Кучмі неможливо буде перемогти на виборах. Про це йдеться в записах на "плівках Мельниченка".

У свою чергу, тодішній голова НБУ був проти, оскільки це призведе до зростання інфляції, але Кучма його вмовив, пообіцявши посаду прем'єра. У підсумку Ющенко погодився й випустив в обіг 2 мільярди гривень.

Читайте також:

Генпрокуратура відмовилась заарештовувати Мельниченка

Суд реанімував кримінальну справу проти Мельниченка

Герман: Мельниченку невідомі люди диктували, що казати в ефірі

Піскун заявив, що перед судом над Кучмою потрібно судити Мельниченка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: