Миколаївщина кожен рік на 9 травня ставатиме червоною

Миколаївська облрада вирішила кожного дня Перемоги вивішувати на держустановах червоні прапори.

Щорічно 9 травня, в день Перемоги на будівлях місцевих рад Миколаївської області поряд з державним прапором України вивішуватиметься червоний прапор з символікою Великої Вітчизняної війни.

Таке рішення ухвалили депутати Миколаївської обласної ради на черговій сесії.

Як сказано в документі, дане рішення було ухвалено "ґрунтуючись на історичних традиціях українського народу про збереження пам`яті про захисників Батьківщини", а також керуючись законами України та постановою Верховної ради.
Рішенням рекомендується розміщувати прапор Перемоги на будівлях міських, районних, сільських і селищних рад, підприємств, організацій, навчальних закладів, а також об`єднань громадян у Миколаївській області, а святкові заходи проводити з використанням символіки періоду Великої Вітчизняної війни.

Як повідомлялося на засіданні облради, область уже одержала 25 прапорів Перемоги, а замовлено ще 100 штук.
Депутати Миколаївської облради також прийняли заяву, в якій висловили глибоке обурення рішенням Львівської обласної ради від 10 квітня про демонтаж пам`ятників, обелісків, стел, які містять символи тоталітарного режиму, під які, на думку миколаївських депутатів, підпадають пам`ятники загиблим воїнам Радянської Армії.

У заяві сказано, що на Миколаївщині, на відміну від Львівщини, поважають пам`ять не прихильників фашистів, а радянських воїнів-визволителів.

Нагадаємо, рішення вивісити червоні прапори 9 травня також ухвалили в Луганську, Запоріжжі та Прилуках (Чернігівська область). Після цього Чернігівська обласна організація ВО ”Свобода” звернулася до прокурора області з вимогою дати таким діям оцінку.

Читайте також:

Відкриття пам'ятника Мазепі відклали, щоб не було "другої Полтавської битви"

Вітренко вимагає ізолювати Львівську область за "фашизм"

Луганщину в день Перемоги прикрасять червоними прапорами

Чернігівщина й Запоріжжя в День перемоги вивісять радянські прапори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: