Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Миколаївські медики відхрестились від епідемії гепатиту А в місті і відзвітувалися про забезпечення хворих ліками

Станом на 4 січня в обласній інфекційній лікарні знаходяться 33 пацієнти.

Епідемії гепатиту А у Миколаєві наразі немає, адже показники захворюваності знаходяться на рівні нижче середнього показника по Україні.

Про це повідомили у прес-службі управління охорони здоров'я Миколаївської ОДА.

За інформацією начальника управління охорони здоров'я ОДА Павла Георгієва, станом на 4 січня в обласній інфекційній лікарні знаходяться 33 пацієнти. З них підтверджено діагноз у 16 осіб.

ВідеоУ Миколаєві стався спалах гепатиту

33 дорослих і шестеро дітей потрапили на лікарняні ліжка з підозрою на гепатит А. Проте, медики заспокоюють - це не епідемія, а сезонне збільшення, типове для хвороби Боткіна. Причини зараження людей ще встановлюють, насамперед підозрюють розливну питну воду.

У Миколаєві стався спалах гепатиту

Ще 6 дітей знаходяться в обласній дитячій інфекційній лікарні, діагноз підтверджено в 1 дитини. Всі необхідні ліки для надання спеціалізованої медичної допомоги є. Також проведено перерозподіл лікарських засобів між закладами охорони здоров’я для забезпечення лікування пацієнтів.

Гепатит А (також Хвороба Боткіна) - гостре інфекційне захворювання печінки, яке викликає вірус гепатиту А. Вірус добре передається через заражену їжу і воду, щорічно інфікуються вірусом близько десяти мільйонів осіб. Інкубаційний період - від двох до шести тижнів, в середньому - 28 днів.

Нагадаємо, в листопаді в Запорізькій області зафіксовано 70 випадків захворювання на кір.

Залиште свій коментар

Вибір редакції