Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Команду очолив виконувач обов'язків комбата.

Миколаївські патрульні -- найсильніші та найспритніші! У столиці відбувся перший всеукраїнський чемпіонат з функціонального єдиноборства серед копів. Суддям знадобилося добрих півдня, аби серед команд поліцейських визначити переможців. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

У чемпіонаті брали участь вісім команд патрульних з усієї України -- у кожній два хлопці та дівчина. Після першого туру змагань лідери -- патрульні з Миколаєва та Полтави. У другому турі змагань поліцейські взагалі перестають себе жаліти: здирають руки до крові, навіть не заради перемоги, а заради команди і друзів.

Зрештою Харків узяв "бронзу", Полтава зі "сріблом" і миколаївські патрульні стають найсильнішими та найспритнішими в Україні. Виконувач обов'язків комбата не просто узяв і відіслав підлеглих на чемпіонат, а сам очолив команду.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

ВідеоУ Києві відбувся перший Всеукраїнський чемпіонат з функціонального єдиноборства серед копів

8 команд патрульних з усієї України, у кожній 2 хлопці та дівчина. Суддям знадобилося добрих півдня, аби серед команд поліцейських визначити переможців. Зрештою, Харків узяв бронзу, Полтава зі сріблом і Миколаївські патрульні стають найсильнішими та найспритнішими в Україні.

У Києві відбувся перший Всеукраїнський чемпіонат з функціонального єдиноборства серед копів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції