Миколаївських садистів-гвалтівників знову пов'язали, але назвали свідками

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Миколаївських садистів-гвалтівників знову пов'язали, але назвали свідками

На площу Леніна у центрі міста вийшли на пікет городяни, небайдужі до долі постраждалої дівчини

У прокуратурі підтвердили, що один з фигурантів справи - син колишнього голови однієї з районних держадміністрацій області.

У Миколаєві двох підозрюваних у зґвалтуванні, побитті і спробі спалити 18-річну Оксану Макар, яких раніше відпустили під підписку про невиїзд, сьогодні знову взяли під варту. Про це пишуть Novosti-n.mk.ua.

Інформацію про затримання повідомили під час мітингу, який триває на площі Леніна, куди прийшли городяни, небайдужі до долі постраждалої дівчини.

Поштовхом до проведення масового заходу став той факт, що двох з трьох підозрюваних в цьому жахливому злочині спочатку затримали, а після відпустили під підписку про невиїзд. Обурені громадяни зібралися для того, щоб вимагати ретельного і справедливого розслідування.

 Інформацію про затримання всіх трьох підозрюваних трохи пізніше підтвердила і керівник прес-служби Миколаївської облпрокуратури Наталія Абрамова.

Вона повідомила, що прокуратура готує клопотання і сьогодні суд буде приймати рішення про запобіжний захід для всіх затриманих.

У той же час миколаївські видання повідомляють, що прокоментувати ситуацію "не на камеру" взявся начальник управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство Миколаївської облпрокуратури Юрій Марченко.

"На сьогоднішній день у нас є реальний злочин, порушено кримінальну справу. У справі проходять троє осіб. Але у нас є ще таке поняття: хто здійснював злочин, а хто не здійснював. Ті дві людини, які зараз нібито відпущені під підписку про невиїзд - безпосередньо участі в зґвалтуванні і вбивстві не приймали. Такий висновок ми зробили на підставі тих даних, які є на сьогоднішній день: свідчення, дії... Ще приймається рішення про їх подальшу долю. На сьогоднішній день статус цих двох людей – свідки", - зазначив він, закликавши "не перегинати палицю".

Працівник прокуратури також додав, що один з відпущених - син колишнього голови однієї з районних держадміністрацій області. Інформація ж про те, що один із затриманих - син колишнього прокурора, не відповідає дійсності, і у цієї людини немає яких-небудь родичів у прокуратурі.

Як повідомлялося, двох з трьох затриманих у підозрі скоєння жахливого злочину невдовзі відпустили.

Ще раніше затримані пояснили свій вчинок браком адреналіну в житті.

Мама дівчини просить небайдужих людей допомогти зібрати кошти на порятунок доньки.

Телефон мами - Тетяна Суровицка 095 047 32 75

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанка:
6762 4620 5746 3702

Допоможіть врятувати життя Оксани

Допоможіть врятувати життя Оксани

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація