Миколаївський глиноземний завод тисне на приватного виконавця, який заарештував майно підприємства за шкоду екології регіону

Миколаївський глиноземний завод тисне на приватного виконавця, який заарештував майно підприємства за шкоду екології регіону

Фото: УНІАН

Екологічна ініціатива "Стоп Шлам" заявляє, що розцінює такі дії як тиск.

Миколаївський глиноземний завод здійснює тиск на приватного виконавця, який наклав арешт на все рухоме і нерухоме майно, а також майнові права підприємства на суму понад 9,2 мільярда гривень на виконання постанови Заводського районного суду Миколаєва від 23 листопада 2020 року. Раніше суд наклав арешт щодо забезпечення позову екологічної громадської організації "Стоп Шлам", яка звинувачує завод у нанесенні збитку екології регіону і здоров'ю місцевих жителів.

Як повідомляє "Стоп Шлам", через три дні після примусового виконання рішення суду про арешт майна МГЗ дисциплінарною комісією приватних виконавців при Міністерстві юстиції України, стосовно приватного виконавця Дмитра Куліченка "несподівано" було ініційовано розгляд у справі 1996 року з метою позбавити його ліцензії.

Екологічна ініціатива "Стоп Шлам" заявляє, що розцінює такі дії як тиск і спробу перешкодити виконанню забезпечення позову з метою уникнення відповідальності.

Раніше ініціатива "Стоп шлам" подала позов на 9,2 млрд гривень до Заводського районного суду Миколаєва. За словами активістів організації, відходи виробництва МГЗ — червоний шлам — є однією з основних проблем екології регіону і загрожують Миколаївській області екологічною катастрофою. Суд ухвалив рішення накласти арешт на майно заводу.

Миколаївський глиноземний завод належить російському олігархові Олегу Дерипасці.

Наступна публікація