Миколаївський інкасатор, який застрелив нападників: "Страшно стало, коли все стихло"

Дата публікації
Миколаївський інкасатор, який застрелив нападників: "Страшно стало, коли все стихло"

Інкасатор, який застрелив "штурмовиків", дав перше інтерв'ю / "Комсомольская правда" в Украине

Олександр Щербина зазначив, що постріли у "штурмовиків" були професійні.

Миколаївський інкасатор Олександр Щербина, який застрелив двох озброєних грабіжників, розповів про події біля відділення "Укрпошти".

"Постріли у них були професійні - як тільки вони вийшли зі своєї машини, один з них з відстані стріляв у голову нашому водієві. В мене стріляли два рази, один з боку дверей, другий - з боку вікна. Це не могло бути випадковим пострілом. В одного, який підходив до машини з боку нашого водія, я влучив з першого разу", - повідомив Щербина в інтерв'ю виданню Сегодня.

Інкасатор зазначив, що під час перестрілки він не відчував страху.

"Страшно стало, коли все стихло, і настала гробова тиша. Я ж не знав - впав [кілер], або стоїть поруч, чекаючи, коли я відкрию двері і вийду", - розповів він.

Своїми пострілами Олександр не тільки відбив напад, але і врятував від смерті напарника Сергія. В лобовому склі інкасаторського автомобіля залишилося два отвори від куль. Одна з них, судячи по розташуванню, призначалася Сергію, але він зумів вчасно лягти на підлогу. Це врятувало йому життя.

Нагадаємо, напад на інкасаторський автомобіль "Укрпошти" було скоєно в п'ятницю, 12 липня, у дворі будинку на вул. Будівельників, 16а, коли автомобіль "Газель" доставляв гроші в поштове відділення. Нападники встигли застрелити водія "Газелі". Один з інкасаторів відкрив вогонь у відповідь, вбивши обох зловмисників.

Як стало відомо пізніше, третій "штурмовик" встиг зникнути з місця злочину, коли зрозумів, що пограбування не вдалося.

У цілому, від вогнепальних поранень в Миколаєві загинули чотири людини. Перед нападом на інкасаторську машину зловмисники вбили таксиста, у якого відібрали машину.

Напад на інкасаторів у Миколаєві: усі подробиці

Напад на інкасаторів у Миколаєві: усі подробиці
Наступна публікація