Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мікроавтобус, який потрапив у ДТП з дітьми у Білорусі, не мав дозволу на перевезення

Керівник групи школярів нині у відділку поліції в сусідній державі.

Шестеро дітей, які постраждалі в автомобільній аварії на території Білорусі, досі в реанімації білоруській лікарні. Усі вони в тяжкому стані, йдеться в ТСН.12.00.

Загалом дітей було 26 і їхали вони в чотирьох автобусах. В аварію потрапив останній з колони. Дітей, які не постраждали, спочатку розмістили в одному з дитячих таборів. Наразі вже є інформація, що вони на шляху додому.

Групу дітей для подорожі до Польщі сформували із різних шкіл Сумської області. Що це була за поїздка, зараз поточнюють місцеві чиновники.

Відомо, що єдиний загиблий школяр саме із Сум. У сумській гімназії №1, де навчався загиблий хлопчик, підтвердили журналістам ТСН, що це був саме їхній учень 12-річний Владислав.  У школі готуються виставити у холі фото загиблого з чорною стрічкою. Розповідають, хлопчик гарно вчився, був активним. Але мама його ніколи не відпускала навіть на екскурсії з класом. Але на поїздку підлітка до Польщі погодилася. Про сам табір тут майже нічого не знають.

ВідеоШестеро дітей, які постраждали в ДТП в Білорусі, залишаються в реанімації

Шестеро дітей, які постраждалі в автомобільній аварії, досі в реанімації білоруській лікарні. Усі вони в тяжкому стані. У неділю мікроавтобус з дітьми на території Білорусі врізався у навантажувач. Один хлопчик загинув. Загалом, дітей було 26, і їхали вони в чотирьох автобусах. В аварію потрапив останній з колони.

Шестеро дітей, які постраждали в ДТП в Білорусі, залишаються в реанімації

Маму повідомили про загибель сина іще учора, і вона виїхала до Білорусі на впізнання. Нині вже повернулася до Сум. Мерія та обласна адміністрація нині вирішують як доправити тіло дитини додому.

Що ж то була за поїздка школярів до Польщі. Є інформація, що школярів за кордон везла громадська організація, яка вже 5 років поспіль організовує подібні поїздки нібито для обміну досвідом. Як ТСН пояснили в управлінні молоді та спорту - це щось подібне до патріотичного чи мовного табору.

«Це була неофіційна і непогоджена з органами місцевого самоврядування щорічна поїздка обміну досвідом. Поїхали на відпочинок. Метою є освітянський, наскільки зрозуміло, характер», - розповідає керівник управління молоді та спорту Сумської ОДА Дмитро Лантушенко.

За даними ТСН, керівник цієї групи нині у відділку поліції в Білорусі. Про перевізника, який потрапив у ДТП, офіційної інформації ще немає. Але з власних джерел журналістам ТСН вдалося дізнатись, мікроавтобус не був зареєстрований як транспортний засіб для перевезення пасажирів. Попередньо і у власника навіть не було дозволу на перевезення дітей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції