Міліціонерам підвищать зарплату на 500-600 грн. - почнуть з сержантів і лейтенантів

Міністр внутрішніх прав Анатолій Могильов каже, що вже скоротив апарат міністерства на 15%. А тим міліціонерам, що залишаться, готовий підвищити зарплату.

Головний міліціонер країни Анатолій Могильов в інтерв'ю газеті "Комсомольская правда в Украине" розповів, що скорочення в апараті міністерства вже йдуть повним ходом. Вже скорочено 15% цого - це половина від того скорочення, про яке нещодавно повідомив президент Віктор Янукович.

За словами міністра скорочуються управлінці в областних органах внутрішніх справ.

"Після того, як апарат Управління по боротьбі з організованною злочинністю був зменшений на 155 чоловік, ефективність його роботи покращилась", - зауважив міністр.

Анатолій Могильов сподівається, що за рахунок скорочення чисельності МВС, а також, збільшення фінансування міліції в наступному році, вдасться підвищити зарплату деяким співробітникам.

"Зараз зменшимо чисельність до розумних меж і зможемо платити нормальну зарплату. Я думаю, що вдасться її підняти ще на 500-600 грн., а почнемо з сержантів і лейтенантів", - повідомив Могильов.

Нагадаємо, що 9 грудня Виктор Янукович розпочав адміністративну реформу, в рамках якої чисельність чиновників лише в центральних органах влади повинна скоротитись на 30%.

Читайте також:

Українську міліцію скоротять на третину

Янукович "по-доброму" попросив розпочати звільнення чиновників

В Україні звільнять понад 50% чиновників


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: