Міліціонерів у Карпатах зобов’язали вивчити російську

Влада вирішила, що російських туристів найбільше в горах, тому саме там необхідно багато міліціонерів, які знатимуть російську.

У зв'язку з щорічним зростанням кількості туристів із Російської Федерації уперше за десятиріччя проведено заняття із удосконалення розмовної російської мови для українських правоохоронців.

На Новий рік найбільша кількість нарядів в Україні буде забезпечувати правопорядок та надавати допомогу громадянам, які у цьому потребують, на станціях розташованих у гірській місцевості, тому саме там найбільше акцентували на вивченні мови.

Як повідомили у ДГЗ МВС України, на спеціальних заняттях по службовій підготовці, які були проведені на поточному тижні, міліціонери також вивчали та практично відпрацьовували методи надання медичної допомоги при переохолодженні, травмах зв'язаних із падіннями під час швидкісного спуску з гір у місцях не пристосованих для занять гірськолижним спортом, отримали спеціальні інформаційні довідники з питань курортно-туристичної справи в Українських Карпатах.

Як стверджують правоохоронці, передислокація значної частини сил патрульної служби міліції на станції у гірські райони не послабить охорону правопорядку на вокзалах обласних центрів та вузлових станціях.

Кількість нарядів патрульної служби на об'єктах Львівської залізниці вже збільшена за рахунок залучення військовослужбовців Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України.

Читайте також:

Російську мову таки узаконять улітку – ПР боїться програти вибори

Мер Одеси заборонив українську мову в документах

Українських скаутів карають присіданнями за російську мову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: