Міліція боїться, що в Януковича чимось кинуть

В МВС вважають, що міліція має тримати Януковича подалі від вуличних мітингувальників.

На заходах з президентом Віктором Януковичем міліція відтісняє мітингувальників тому, що вони можуть чимось кинути в главу держави. Про це заявив головний радник міністра внутрішніх справ Костянтин Стогній.

Стогній пояснив дії правоохоронців, які відігнали мітингувальників до стадіону "Динамо", коли Янукович урочисто виступав в "Українському домі".

"Одні говорять, що так і було, як кажете ви. В УДО (Управлінні держохорони) говорять, що є, наприклад, підозра на те, що люди з натовпу якимось предметом кинути хочуть, а тому їх потрібно відтіснити. Інші лояльно налаштовані: немає даних, що в них є якісь предмети", - зазначив він.

"Для мене головне, щоб був громадський порядок. Пам’ятаєте випадок із протестами проти продовження перебування російського флоту в Україні під Верховною радою? Коли я дивлюся, що міліціонера б’ють порожніми пляшками по голові, то у мене внутрішньо з’являється протест. Міліціонери стоять, а їх б’ють. Так не можна!" – підкреслив радник глави МВС.

"Ось ви кажете, що бачили, як відтісняли мітингувальників. А я не бачив, наприклад. Може, це мій недогляд. Я бачив, що створюють оточення, щоб мітингувальники різних сторін між собою не воювали", - відзначив Стогній.

При цьому Стогній ще раз підкреслив, що в заходах із президентом основну функцію виконує саме УДО, а міліція лише підкоряється наказам. "І якщо міліції кажуть, що треба забезпечити коридор, то міліція повинна виконувати", - підкреслив Стогній.

Нагадаємо, у 2004 році в Івано-Франківську у кандидата в президенти Віктора Януковича поцілили яйцем. У березні 2010 року президент Янукович, згадуючи про давній скандал, запевнив прикарпатців, що не тримає на них зла.

Водночас, за інформацією спецслужб, потенційна загроза життю президента Віктора Януковича існує завжди.

Читайте також:

Янукович переказав прикарпатцям, що не злиться через яйце

Опозиція не піде на виступ Януковича, бо до нього не докинути яйцем

"Беркут" взяв у кільце опозиціонерів, які вийшли проти Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: