Міліція через 14 років затримала вбивцю одеського журналіста

Міліція оголосила про розкриття вбивства редактора газети "Вечерняя Одесса" Бориса Дерев'янка. Розслідування тривало майже 14 років.

Одеська мiлiцiя через 14 рокiв затримала замовника вбивства редактора газети "Вечерняя Одесса" Бориса Дерев'янка. Про це заявив на брифiнгу в четвер начальник управлiння карного розшуку Одеської міліції Андрiй Пiнiгiн.

За його словами, замовника вбивства затримали, вiн перебуває в СIЗО. Двоє посередникiв замовника вже мертвi.

За словами Пiнiгiна, справу передано до Генпрокуратури, тому що вiдомi замовник i виконавець убивства. "Отже, вбивство можна вважати розкритим", - сказав правоохоронець.

Як відомо, Дерев'янка було вбито 11 серпня 1997 року. Його застрелили за 500 м вiд будiвлi, де розташовувалася редакцiя газети.

У березнi 1999 року суд засудив за вбивство Дерев'янка мешканця Придністров'я Олександра Глека до вищої мiри покарання - розстрiлу. Проте, незважаючи на ухвалений смертний вирок, залишилися нез'ясованими замовники та посередники скоєного злочину.

У 1997 роцi указом президента України було введено мораторiй на застосування смертної кари. З 1997 року смертнi вироки не виконувалися на територiях держав-членiв Ради Європи та Європейського Союзу.

Читайте також:

Міліція назвала прізвища підозрюваних у вбивстві журналіста Климентьєва

ОБСЄ вимагає від України розслідувати напади на журналістів

На місці вбивства Гонгадзе були знайдені останки ще сімох убитих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: