Міліція готова оголосити перші результати розслідування злочину у Врадіївці

Міліція готова оголосити перші результати розслідування злочину у Врадіївці

Завтра міліціонери сповістять про перші висновки службового розслідування

У суботу, 6 липня, МВС оприлюднить попередні результати службового розслідування. 

Попередні висновки службового розслідування МВС щодо подій у Врадіївці буде оголошено завтра, 6 липня. Остаточні висновки комісія МВС, що працює над розслідуванням, зробить 12 липня. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко.

"Вже у суботу комісія, яка працює в Миколаївській області, має відзвітувати та підготувати висновки службового розслідування, і, відповідно, буде підготовлено проект наказу. Остаточні висновки ми зробимо на колегії, яка відбудеться 12 липня", - заявив він.

За його словами, остаточні рішення ще до кінця не ухвалено.

"Наразі проводиться службове розслідування", - сказав міністр.


На проведення службових розслідувань передбачено місячний термін, проте в цьому випадку цей час скорочено в кілька разів, повідомив Захарченко.

Як зазначив міністр, понад 80 жителів Врадіївки звернулися протягом кількох днів до представників групи центрального апарату МВС, яка працює у Врадіївці, зі скаргами на роботу міліції. Міністр запевнив, що стосовно кожного звернення буде виконано детальну перевірку.

"До перевірки цих повідомлень залучатимуться фахівці з інших областей", - сказав він.

Крім того, міністр запевнив, що після завершення розслідування "буде ухвалено жорсткі кадрові рішення".

"Ми закликаємо обов'язково дочекатися результатів розслідування. Адже тільки після рішення суду буде зрозуміло, хто і якою мірою винен у тому, що сталося... Хочу запевнити, що МВС ніколи не стоятиме на захисті міліціонерів, які скоюють злочини", - зазначив Захарченко.

Як повідомлялося раніше, міліція має намір об'єднати справу про зґвалтування у Врадіївці зі вбивством 15-річної школярки.

МВС вже завтра оприлюднить попередні результати розслідування злочину у Врадіївці

МВС вже завтра оприлюднить попередні результати розслідування злочину у Врадіївці

Повʼязані теми:

Наступна публікація