Міліція не дозволить дивитись матчі Євро-2012 в спортбарах

Міліція уповноважена припинити показ матчу Євро-2012 у закладі, що не купив ліцензії в НТКУ.

Трансляція матчів Євро-2012 закладами громадського харчування без отримання ліцензії НТКУ буде вважатися порушенням прав інтелектуальної власності UEFA і може перериватися співробітниками МВС.

Юрист Катерина Москаленко повідомила "Делу", що трансляція без дозволів матчів Євро-2012 відповідно до Закону України "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу" кваліфікується як незаконний маркетинг. За словами юриста, заклади, спіймані на цьому, будуть нести покарання відповідно до ЦК, КК та Кодексом про адміністративні правопорушення.

"Вид відповідальності та санкції залежать від розміру заподіяної шкоди. У даному випадку, під збитками буде вважатися недоотриманий прибуток власника майнових прав, стягнення якого він може зажадати через суд. Вона може прирівнюватися до фіксованої вартості ліцензії, яку кафе не купило, хоча повинне було це зробити, або буде вираховуватись за формулою з урахуванням площі кафе і кількості місць для відвідувачів", - стверджує юрист.

Також, порушники можуть понести адміністративну відповідальність у вигляді штрафу або кримінальну відповідальність у вигляді штрафу, громадських робіт або позбавлення волі адміністратора закладу строком до 2-х років.

"Проте найбільшим покаранням за несанкціоновану трансляцію футбольного матчу може стати втрата ділової репутації, оскільки ніякий клієнт не прийде другий раз в заклад, в якому посередині футбольного матчу несанкціоновану трансляцію перервали уповноважені представники НТКУ або співробітники МВС" - стверджує Катерина Москаленко.

Як вже повідомлялось, закладам громадського харчування, які показують футбольні матчі, необхідно буде отримувати дозвіл на трансляцію ігор чемпіонату Євро-2012. 17 вересня 2009 UEFA оголосила про укладення ексклюзивного договору з Національною телекомпанією України (НТКУ) про право трансляції Євро 2012 в Україні. Згідно з ним, "Першому національному" каналу надається ексклюзивне право транслювати і висвітлювати трансляцію всіх (31) матчів чемпіонату.

Читайте також:

Кравчук: господарям Євро-2012 не гоже бути папуасами

Євро-2012 подешевшало для України на 37,5 мільярдів гривень

Янукович: після Євро-2012 візьмемося за Олімпіаду-2022

Колесніков: Україна достойно проведе Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: