Міліція не проти ексгумації тіла студента, який загинув у відділку

Керівництво київської міліції не проти ексгумації тіла Індила із залученням до експертних оцінок міжнародних фахівців у сфері експертно-судової медицини.

Головне управління МВС у Києві не проти ексгумації тіла студента Ігоря Індила, який загинув у приміщенні Шевченківського райуправління міліції.

"Керівництво київської міліції не проти ексгумації тіла Індила із залученням до експертних оцінок міжнародних фахівців у сфері експертно-судової медицини", - сказали у Центрі громадських зв'язків ГУ МВС столиці.

При цьому там зазначили, що це потрібно для "неупередженого, об'єктивного розслідування цієї справи", й наголосили, що висновки цих фахівців могли б "розставити всі крапки над "і".

Водночас у главку міліції зазначили, що ексгумація тіла може відбутися лише за згодою родичів померлого і представників прокуратури, зокрема Генеральної прокуратури.

Як відомо, у Шевченківському райуправлінні міліції в Києві помер майже 20-річний студент. За результатами першої експертизи, причина смерті - травма голови. У міліції стверджують, що Індил був дуже п'яний і сам декілька разів упав і вдарився.

28 травня у зв'язку із загибеллю студента прокуратура порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень співробітниками райвідділу міліції - за ст. 365 Кримінального кодексу, санкція за якою передбачає позбавлення волі до 10 років.

Начальник Київської міліції Олексій Крикун усунув від виконання обов'язків начальника Шевченківського райуправління міліції, його заступника, помічника начальника чергової частини - оперативного чергового та дільничного на час проведення внутрішнього службового розслідування та розслідування прокуратурою цієї кримінальної справи.

Про необхідність ексгумації тіла Індила заявляла уповноважена Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова, яка переконана, що студента вбили.

Читайте також:

Судмедексперти: студент у міліції помер через падіння

Карпачова наполягає на ексгумації тіла загиблого в міліції студента

Смерть студента в райвідділку міліції вилилася у Всеукраїнську акцію протесту

Відео"Жесть мундира" - вбивство студента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: