Міліція не пустила до Азарова Кровосісю з квітами

Активістка FEMEN намагалася проникнути в будівлю Кабміну з букетом квітів і тортом і вручити їх прем'єр-міністру з нагоди Дня народження.

17 грудня скандально відомий жіночий рух FEMEN провів біля стін Кабінету міністрів акцію, приурочену до дня народження глави уряду Миколи Азарова, якому в п'ятницю виповнюється 63 роки.

Азаров відзначає День народження. Привітай прем’єр-міністра зі святом!

Дівчина Кровосіся, названа на честь легендарної фрази Азарова про "упирів-кровосісів", намагалася проникнути в будівлю Кабміну з букетом квітів і тортом і вручити їх прем'єру з нагоди свята.

Проте охорона уряду не сприйняла таку ініціативу і зупинила костюмований перформанс. "Топчучи чобітьми святкові гвоздики, вони затримали Кровосісю і передали її працівникам Печерського РУВС. Дві самотності так і не зустрілися", - повідомила прес-служба FEMEN.

При цьому організація зазначає, що п'ятнична акція спрямована на боротьбу із засиллям чоловіків в уряді. "FEMEN нагадує про невиконані обіцянки Азарова ввести жінок-міністрів в Кабмін і попереджає, що примара Кровосісі переслідуватиме його доти, поки не буде введений принцип справедливого статевого перерозподілу влади, засадничий принцип усіх справжніх демократій", - йдеться в заяві FEMEN.

Читайте також:

Талісмани Євро-2012 від Femen: Бл*** і Бл***

Міліція заарештувала оголених дівчат під мерією Києва

Гола активістка FEMEN вчила Азарова української мови

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: