Міліція не виявила серйозних порушень на виборах

До органів внутрішніх справ надійшло 63 повідомлення про порушення на виборах. Найбільше міліції скаржаться на незаконну агітацію.

Правоохоронці не виявили серйозних правопорушень під час проведення в Україні місцевих виборів.

За даними оперативного штабу МВС, станом на 19.00 до органів внутрішніх справ надійшло 63 повідомлення про події, пов’язані з виборчим процесом.

Зокрема, надійшли інформації про 17 випадків незаконної агітаційної діяльності. Серед звернень також містяться повідомлення про сім хуліганських проявів, вісім спроб виносу бюлетенів з дільничних виборчих комісій.

Зафіксовано повідомлення про вісім випадків втрати та недостачі бюлетенів. Задокументовано вісім фактів пошкодження бюлетенів та прийняті для розгляду чотири факти втручання в роботу виборчої комісії.

Також мали місце такі повідомлення: про підкуп виборців - 2, підпал - 1, виявлення агітаційних матеріалів, надрукованих з порушенням законодавства - 1, втрата печатки -1.

На трьох дільницях – у Дніпропетровську, Івано-Франківську та в АР Крим зафіксовано смерть виборців.

Також міліцією зафіксовано три інші повідомлення про події, пов’язані з виборчим процесом, однак ця інформація не знайшла свого підтвердження під час виїзду слідчо-оперативних груп, або ж мала ознаки цивільно-правових відносин.

Як повідомлялося, під час виборів до охорони громадського порядку залучено 93 тисячі 717 працівників органів внутрішніх справ. Під охорону взято всі 32 тисячі 196 виборчих дільниць. Київський обласний тервиборчком і Центральна виборча комісія охороняються в посиленому режимі.

Читайте також:

У Ратушняка запевнили, що його не затримували з мільйонами доларів на кордоні

Комітет виборців: підстав для скасування результатів виборів немає

В Одесі під двері керівника виборчої комісії підкинули голови тварин і чотири гвоздики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: