Міліція охоронятиме бюлетені й дільниці

МВС взяло під охорону підприємства з виготовлення бюлетенів до місцевих виборів і всі виборчі дільниці.

Міністерство внутрішніх справ взяло під охорону підприємства з виготовлення бюлетенів до місцевих виборів. Також МВС взяло під охорону виборчі дільниці. Про це сказав радник міністра внутрішніх справ Костянтин Стогній в ефірі одного з телеканалів.

З його слів, ці підприємства охоронятимуть підрозділи міліції доти, доки бюлетені не буде транспортовано й передано на виборчі дільниці під охорону іншим підрозділам міліції, які забезпечують громадський порядок на дільниці.

Крім того, міністерство організувало роботу штабів із прийому заяв громадян про порушення, пов'язані з виборчим процесом.

Станом на 22 жовтня МВС одержало 611 повідомлень про події, пов'язані з виборами. Найбільша кількість таких повідомлень стосується втрати печаток виборчих комісій (151 факт).

Нагадаємо, 14 жовтня громадянська мережа "Опора" заявила про високу імовірність фальсифікації виборчих бюлетенів на місцевих виборах.

Голова правління "Опори" Ольга Айвазовська вважає, що на захист бюлетенів і на опечатування скриньок з ними виділено вкрай мало коштів.

Місцеві вибори призначено на 31 жовтня.

Читайте також:

Бюлетені на місцевих виборах будуть довжиною більше метра

Турчинову бракує епітетів, щоб описати ситуацію з виборами

"Регіонали" назвали дурнею купівлю голосів

ЦВК не працюватиме в ніч виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: